identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

CÂTE-N LUNĂ ŞI-N STELE S.R.L.

CAEN 4764 — Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate
CUI 39679960J2018002590359Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
11,21mil lei
▲ 21,5% vs. 2024
Profit net · 2025
1,56mil lei
▲ 120,1% vs. 2024
Salariați
10
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2026
În anul 2025, CÂTE-N LUNĂ ŞI-N STELE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11.212.708 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 21,5%. Rezultatul net a fost un profit de 1.561.007 lei. Datoriile totale au crescut cu 37,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39679960
Nr. Reg. Comerțului
J2018002590359 · EUID ROONRC.J2018002590359
Cod CAEN
4764 — Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-07-27 (8 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
11.212.708 lei
▲ 21,5%
Profit net
1.561.007 lei
▲ 120,1%
Datorii
1.229.575 lei
▲ 37,2%
Salariați
10
▲ +5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 7.544.514 lei2024: 9.230.908 lei2025: 11.212.708 lei11,21 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 498.652 lei2024: 709.112 lei2025: 1.561.007 lei1,56 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 52025: 101020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,9%
Creștere CA an/an
+21,5%
CA / salariat
1.121.271 lei
Datorii / active
18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27,1%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+67,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202511.212.708 lei1.561.007 lei1.229.575 lei6.998.427 lei5.768.852 lei10
20249.230.908 lei709.112 lei896.492 lei5.404.337 lei4.507.845 lei5
20237.544.514 lei498.652 lei815.728 lei4.614.411 lei3.798.683 lei3
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
1.103 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate · Timiș

DP
DC PRODUCTS & SERVICES S.R.L.
CUI 49699409 · Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă
TS
TEACHER SKI RENTAL S.R.L.
CUI 41924149 · Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă
CM
CAD MOBILUS 2019 S.R.L.
CUI 40837524 · Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă
CP
CASA PESCARILOR MOSNITA S.R.L.
CUI 26487580 · Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă
NK
NUVE KIDS S.R.L.
CUI 54395430 · Mun. Timişoara
ES
EDUCOMMERCE S.R.L.
CUI 53513767 · Sat Giroc Com. Giroc

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

2

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-11Cod CAEN47914764
2026-08-11DenumireCÂTE-N LUNĂ ȘI-N STELE S.R.L.CÂTE-N LUNĂ ŞI-N STELE S.R.L.
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CÂTE-N LUNĂ ŞI-N STELE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →