identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

EMBRACE THEORY S.R.L.

CAEN 7410 — Activități de design specializat
CUI 39854718J27/862/2018Plătitor TVA din 2023Verificat ANAF 13.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
433mii lei
▲ 76,4% vs. 2024
Profit net · 2025
309mii lei
▲ 88,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2018
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, EMBRACE THEORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 432.591 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 76,4%. Rezultatul net a fost un profit de 309.365 lei. Datoriile totale au scăzut cu 72,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39854718
Nr. Reg. Comerțului
J27/862/2018 · EUID ROONRC.J27/862/2018
Cod CAEN
7410 — Activități de design specializat
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7411, 7412, 7413, 7414. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-09-11 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
NEAMŢ
Localitate
Mun. Piatra Neamţ
Adresă
JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. ION IONESCU DE LA BRAD
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. PROELECTRIC SRL · 65 m · CAEN 4321
  2. MEGA CONF INDUSTRIES SRL · 99 m · CAEN 4120
  3. KLEIDUNG STORE SRL · 110 m · CAEN 5630
  4. DUMDAN VALISERV S.R.L. · 122 m · CAEN 4941
  5. PROFISALE S.R.L. · 169 m · CAEN 4619
  6. DIANELA FLOWERS S.R.L. · 173 m · CAEN 4776
  7. PYRAMID FOOD S.R.L. · 178 m · CAEN 5610
  8. MENCANU SRL · 194 m · CAEN 4781

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025433 mii lei▲ 76,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
108 mii216 mii324 mii433 mii2023 · cifră de afaceri: 220.498 lei2023 · profit net: 140.468 lei20232024 · cifră de afaceri: 245.231 lei2024 · profit net: 163.810 lei20242025 · cifră de afaceri: 432.591 lei433 mii2025 · profit net: 309.365 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
13 mii lei▼ 72,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 7410 · 1.715 firme · mai sus decât 89% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Neamț · mai sus decât 65% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
71,5% marjă · mai sus decât 92% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
71,5%
Creștere CA an/an
+76,4%
CA / salariat
432.591 lei
Datorii / active
4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+27,8%/an
Grad de îndatorare
4%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025432.591+76,4%309.365+88,9%71,5%12.616322.544309.9281
2024245.231+11,2%163.810+16,6%66,8%45.031211.848167.2271
2023220.498140.46863,7%64.537205.095140.9171
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-13.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de design specializat · Neamț

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EMBRACE THEORY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →