identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

TRANSILVANIAFENCE S.R.L.

CAEN 2410 — Producția de metale feroase sub forme primare și de feroaliaje
CUI 39867491J2021000381124Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
58mii lei
▲ 97,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−34mii lei
▼ 306,5% vs. 2024
Salariați
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2025, TRANSILVANIAFENCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 58.376 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 97,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 34.158 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,9% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (71.555 lei) depășesc activele totale (12.562 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-58.993 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-34.158 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39867491
Nr. Reg. Comerțului
J2021000381124 · EUID ROONRC.J2021000381124
Cod CAEN
2410 — Producția de metale feroase sub forme primare și de feroaliaje
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-09-13 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ALBAC, NR.16, SC.2, ET.3, AP.27 · 3 firme aici
Cod poștal
400450
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
58.376 lei
▲ 97,2%
Profit net
-34.158 lei
▼ 306,5%
Datorii
71.555 lei
▲ 17,9%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 6.399 lei2024: 29.602 lei2025: 58.376 lei58 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -51.655 lei2024: 16.538 lei2025: -34.158 lei−34 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-58,5%
Creștere CA an/an
+97,2%
Datorii / active
570%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+69,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202511.575 €-6.773 €14.189 €2.491 €-11.698 €
20245.951 €3.324 €12.203 €7.211 €-4.992 €
20231.294 €-10.443 €9.759 €1.395 €-8.364 €
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

EO
ELECTRIC ONE DIVISION S.R.L.
CUI 54186337 · Lucrări de instalații electrice
SO
SERVICE ONE SRL
CUI 21027777 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ELECTRIC ONE DIVISION S.R.L.54186337în funcțiune
PRODIS EXIM SRL11564382radiată
SERVICE ONE SRL21027777în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Producția de metale feroase sub forme primare și de feroaliaje · Cluj

GA
GM ART FORGE S.R.L.
CUI 43363441 · Mun. Cluj-Napoca
IS
INDUSTRIAL STEEL WIRES CÂMPIA TURZII S.R.L.
CUI 42711149 · Mun. Câmpia Turzii

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TRANSILVANIAFENCE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →