identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

TABARDICI EDY & GIMI S.R.L.

CAEN 2370 — Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
CUI 39901496J2018001897291Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
142mii lei
▼ 18,6% vs. 2024
Profit net · 2025
−166mii lei
▼ 474,2% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2025, TABARDICI EDY & GIMI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 142.030 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 18,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 165.567 lei. Datoriile totale au crescut cu 69,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (422.611 lei) depășesc activele totale (21.541 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-401.070 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-165.567 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39901496
Nr. Reg. Comerțului
J2018001897291 · EUID ROONRC.J2018001897291
Cod CAEN
2370 — Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-09-21 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Mun. Ploieşti
Adresă
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. VIIŞOAREI, NR.18 · 2 firme aici
Cod poștal
100127
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
142.030 lei
▼ 18,6%
Profit net
-165.567 lei
▼ 474,2%
Datorii
422.611 lei
▲ 69,9%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 139.901 lei2024: 174.580 lei2025: 142.030 lei142 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -24.542 lei2024: -28.835 lei2025: -165.567 lei−166 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-116,6%
Creștere CA an/an
-18,6%
CA / salariat
47.343 lei
Datorii / active
1.962%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+2,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025142.030 lei-165.567 lei422.611 lei21.541 lei-401.070 lei3
2024174.580 lei-28.835 lei248.690 lei13.188 lei-235.502 lei2
2023139.901 lei-24.542 lei251.774 lei45.107 lei-206.667 lei2
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

ZA
ZIAN ANTOSOFI SERVICE S.R.L.
CUI 44330094 · Întreținerea și repararea autovehiculelor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei · Prahova

US
UNIARTSTONE S.R.L.
CUI 54540255 · Mun. Ploieşti
ES
EVSTONE S.R.L.
CUI 52167444 · Mun. Ploieşti
FT
FUNERARIO TOMBA S.R.L.
CUI 47107594 · Mun. Ploieşti
DE
DRUMUL ETERNITĂŢII S.R.L.
CUI 44654384 · Mun. Ploieşti
ES
ENGRAVING STONES S.R.L.
CUI 41123000 · Mun. Ploieşti
GS
GRANMAR STYLE S.R.L.
CUI 40422942 · Mun. Ploieşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TABARDICI EDY & GIMI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →