identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

ARTATELIERS PROJECT S.R.L.

CAEN 7111 — Activități de arhitectură
CUI 39905706J40/24676/2023Plătitor TVA din 2018RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,72mil lei
▼ 42,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−1,15mil lei
▼ 22,7% vs. 2024
Salariați
10
▼ 44,4% vs. 2024
Contracte publice
29
SEAP · activ 2024
În anul 2025, ARTATELIERS PROJECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.722.803 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 42,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.146.608 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (4.560.278 lei) depășesc activele totale (2.619.748 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-2.005.672 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-1.146.608 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39905706
Nr. Reg. Comerțului
J40/24676/2023 · EUID ROONRC.J40/24676/2023
Cod CAEN
7111 — Activități de arhitectură
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-09-24 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.722.803 lei
▼ 42,4%
Profit net
-1.146.608 lei
▼ 22,7%
Datorii
4.560.278 lei
▲ 17,6%
Salariați
10
▼ -8
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.996.626 lei2024: 2.990.446 lei2025: 1.722.803 lei1,72 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 141.578 lei2024: -934.147 lei2025: -1.146.608 lei−1,15 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 182024: 182025: 101020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-66,6%
Creștere CA an/an
-42,4%
CA / salariat
172.280 lei
Datorii / active
174%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+26,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.722.803 lei-1.146.608 lei4.560.278 lei2.619.748 lei-2.005.672 lei10
20242.990.446 lei-934.147 lei3.877.973 lei3.228.492 lei-791.052 lei18
20233.996.626 lei141.578 lei4.166.542 lei4.507.161 lei143.095 lei18
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

29

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
8
Valoare totală
350.854 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
21
Valoare totală
1.183.105 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
LIVE WEB MEDIA SRL27078540radiată
REDIMOB CONCEPT 2021 S.R.L.46932231în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de arhitectură · Municipiul București

MR
MONUMENT RESTORE VISION S.R.L.
CUI 55505736 · Sector 2 Mun. Bucureşti
EB
ELLIPTIKA BUSINESS S.R.L.
CUI 55068569 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VS
VRTX STUDIO S.R.L.
CUI 54296070 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MR
MA.RESTAURARE S.R.L.
CUI 54213237 · Sector 2 Mun. Bucureşti
FS
FORMAVISION S.R.L.
CUI 54097370 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SA
SOMA ARCHITECTURE & DESIGN S.R.L.
CUI 53250474 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

16

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 16 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ARTATELIERS PROJECT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →