identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 39934019J2018004743238Plătitor TVA din 2019TVA la încasareVerificat ANAF 30.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2018 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,27mil lei
▼ 0,6% vs. 2024
Profit net · 2025
497mii lei
▼ 17,0% vs. 2024
Salariați
8
▼ 11,1% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2018
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39934019, nr. J2018004743238) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Bragadiru, județul Ilfov, înființată în 2018. Activitatea principală: lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100). Este plătitoare de TVA din 2019. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,27 mil lei și 8 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 30.10.2026.

În anul 2025, TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.269.001 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,6%. Rezultatul net a fost un profit de 496.536 lei. Datoriile totale au crescut cu 516,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39934019
Nr. Reg. Comerțului
J2018004743238 · EUID ROONRC.J2018004743238
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-09-28 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Bragadiru
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. TOPAZ
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77025
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 15 firme.

100 m250 mN12345678
  1. FITERIA S.R.L. · 96 m · CAEN 5611 · +4 firme la aceeași adresă
  2. DAMINO PRODCOM SRL · 102 m · CAEN 4322 · +7 firme la aceeași adresă
  3. MUZICĂ ŞI FLORI ALESE SRL · 202 m · CAEN 4776 · +3 firme la aceeași adresă
  4. RBA DELUXURY CONCEPT S.R.L. · 214 m · CAEN 4712 · +3 firme la aceeași adresă
  5. MIFA SYSTEMS SRL · 244 m · CAEN 8009 · +2 firme la aceeași adresă
  6. VIO STAR COMPANI SRL · 253 m · CAEN 4100
  7. BDM GLASS SYSTEM S.R.L. · 294 m · CAEN 4332 · +10 firme la aceeași adresă
  8. D&D TOTAL FLEET MANAGEMENT SRL · 299 m · CAEN 4520 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

8 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,27 mil lei▼ 0,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
319 mii639 mii958 mii1,28 mil2023 · cifră de afaceri: 1.002.772 lei2023 · profit net: 581.468 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.277.016 lei2024 · profit net: 598.562 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.269.001 lei1,27 mil2025 · profit net: 496.536 lei2025
Salariați
8▼ 11,1%
20232025
Datorii totale
534 mii lei▲ 516,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4100 · 21.008 firme · mai sus decât 72% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Ilfov · mai sus decât 80% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
39,1% marjă · mai sus decât 78% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
39,1%
Creștere CA an/an
-0,6%
CA / salariat
158.625 lei
Datorii / active
52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+63,4%/an
Grad de îndatorare
52%
Angajați, în timp
4 → 8 (2021–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.269.001−0,6%496.536−17,0%39,1%534.0751.033.313496.8968
20241.277.016+27,3%598.562+2,9%46,9%86.639684.564598.9239
20231.002.772581.46858,0%62.929664.119602.1235
Încă 5 ani de istoric (2018–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-30.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.

Este TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. o firmă activă?

Da. TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 30.10.2026).

Este TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.12.2019 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 30.10.2026). Codul de TVA este RO39934019.

Ce cifră de afaceri are TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.?

În 2025, TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.269.001 lei, în scădere cu 0,6% față de 2024, și un profit net de 496.536 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.?

În 2025, TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. a raportat un număr mediu de 8 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. datorii la ANAF?

TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul social declarat al TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. este în JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. TOPAZ.

Ce activitate are TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100).

Când a fost înființată TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.?

TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată pe 28.09.2018, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2018004743238.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TOTAL HVAC & CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala