identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

L & C ART WITH LEATHER S.R.L.

CAEN 8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
CUI 40002124J2018001570244Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
22mii lei
▼ 78,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−33mii lei
▼ 181,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2020
În anul 2025, L & C ART WITH LEATHER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 21.820 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 78,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 33.308 lei. Datoriile totale au crescut cu 13,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-33.308 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40002124
Nr. Reg. Comerțului
J2018001570244 · EUID ROONRC.J2018001570244
Cod CAEN
8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-10-15 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
21.820 lei
▼ 78,2%
Profit net
-33.308 lei
▼ 181,2%
Datorii
6.734 lei
▲ 13,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 113.340 lei2024: 100.109 lei2025: 21.820 lei22 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 636 lei2024: 41.025 lei2025: -33.308 lei−33 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-152,6%
Creștere CA an/an
-78,2%
CA / salariat
21.820 lei
Datorii / active
36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-409,8%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+115,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202521.820 lei-33.308 lei6.734 lei18.702 lei8.127 lei1
2024100.109 lei41.025 lei5.954 lei78.531 lei67.585 lei1
2023113.340 lei636 lei4.123 lei36.826 lei26.560 lei2
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
20.000 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
CODEXSCIENCE S.R.L.44695848în funcțiune
TRANS ARUAL SRL19109930în funcțiune
ZESTREA STRĂMOŞEASCĂ S.R.L.44596275în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · Maramureș

BE
BAK EVENT HALL S.R.L.
CUI 52930588 · Orş. Borşa
BN
BOEM NOIR EVENTS S.R.L.
CUI 52643912 · Sat Satulung Com. Satulung
FS
FOUR SEASON FOREVER S.R.L.
CUI 52527810 · Sat Chechiş Com. Dumbrăviţa
SV
SHOW VISION S.R.L.
CUI 52509784 · Sat Săcălăşeni Com. Săcălăşeni
RE
RÂŞOR EVENTS S.R.L.
CUI 52509636 · Sat Budeşti Com. Budeşti
IS
INOVEXPO SOCIAL EVENTS S.R.L.
CUI 52450539 · Sat Săsar Com. Recea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
L & C ART WITH LEATHER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →