identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

YRON DENNIS STEEL S.R.L.

CAEN 4391 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CUI 40008313J23/4130/2024Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
556mii lei
▲ 138,1% vs. 2024
Profit net · 2025
22mii lei
▼ 21,7% vs. 2024
Salariați
1
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2025, YRON DENNIS STEEL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 556.106 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 138,1%. Rezultatul net a fost un profit de 21.600 lei. Datoriile totale au crescut cu 4.094,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40008313
Nr. Reg. Comerțului
J23/4130/2024 · EUID ROONRC.J23/4130/2024
Cod CAEN
4391 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-10-16 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
556.106 lei
▲ 138,1%
Profit net
21.600 lei
▼ 21,7%
Datorii
119.493 lei
▲ 4.094,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 940 lei2024: 233.542 lei2025: 556.106 lei556 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 454 lei2024: 27.602 lei2025: 21.600 lei22 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,9%
Creștere CA an/an
+138,1%
CA / salariat
556.106 lei
Datorii / active
84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
93,9%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+49,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025556.106 lei21.600 lei119.493 lei142.491 lei22.998 lei1
2024233.542 lei27.602 lei2.849 lei31.849 lei29.000 lei0
2023940 lei454 lei0 lei1.404 lei1.404 lei
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · Ilfov

SOLUŢII ÎNVELITORI SRL
CUI 28856349 · Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie
SS
SUDOCONSTRUCT S.R.L.
CUI 51851672 · Sat Ţegheş Com. Domneşti
CH
CIOCOIU HIDRO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49880978 · Sat Afumaţi Com. Afumaţi
AB
AVM BUILDING ROOF CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49489458 · Sat Berceni Com. Berceni
CC
CRIS CONSTRUCT ACOPERIS S.R.L.
CUI 49205190 · Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei
VV
VATRA VECHE IMPEX S.R.L.
CUI 48568880 · Orş. Bragadiru

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
YRON DENNIS STEEL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →