identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CRISTOPHE TO BE FOOD S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 40013131J2018000814390Plătitor TVA din 2019Verificat ANAF 11.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2018 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3,94mil lei
▲ 21,3% vs. 2024
Profit net · 2025
26mii lei
▼ 54,4% vs. 2024
Salariați
25
Vechime
7ani
din 2018
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, CRISTOPHE TO BE FOOD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.939.820 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 21,3%. Rezultatul net a fost un profit de 25.789 lei. Datoriile totale au scăzut cu 11,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 25.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40013131
Nr. Reg. Comerțului
J2018000814390 · EUID ROONRC.J2018000814390
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-10-17 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

8 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20253,94 mil lei▲ 21,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
985 mii1,97 mil2,95 mil3,94 mil2023 · cifră de afaceri: 2.131.645 lei2023 · profit net: 216.146 lei20232024 · cifră de afaceri: 3.247.236 lei2024 · profit net: 56.509 lei20242025 · cifră de afaceri: 3.939.820 lei3,94 mil2025 · profit net: 25.789 lei2025
Salariați
25
20232025
Datorii totale
258 mii lei▼ 11,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 5611 · 10.034 firme · mai sus decât 87% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Vrancea · mai sus decât 93% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,7% marjă · mai sus decât 43% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,7%
Creștere CA an/an
+21,3%
CA / salariat
157.593 lei
Datorii / active
42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7,1%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+105,1%/an
Lichiditate curentă
0,61
Grad de îndatorare
41%
Scor Z-Altman
8,07 (zonă sigură)
Angajați, în timp
15 → 25 (2021–2025, +67%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.939.820+21,3%25.789−54,4%0,7%257.887616.447363.74825
20243.247.236+52,3%56.509−73,9%1,7%290.702630.911337.959—
20232.131.645216.14610,1%343.925745.374401.4499
Încă 5 ani de istoric (2018–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-11.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-12-0922730/231/2024Judecătoria Focsanivalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Vrancea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CRISTOPHE TO BE FOOD S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →