identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

JOSU RESIDENCE S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 40057979J08/2468/2018Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,86mil lei
▼ 68,4% vs. 2024
Profit net · 2025
1,17mil lei
▼ 67,5% vs. 2024
Salariați
0
▼ 100,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2025, JOSU RESIDENCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.859.456 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 68,4%. Rezultatul net a fost un profit de 1.165.314 lei. Datoriile totale au scăzut cu 17,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40057979
Nr. Reg. Comerțului
J08/2468/2018 · EUID ROONRC.J08/2468/2018
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-10-26 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Mun. Braşov
Adresă
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MĂCIEŞULUI, NR.5, BIROUL 1B, BL.A20, SC.D, AP.24
Cod poștal
500256
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.859.456 lei
▼ 68,4%
Profit net
1.165.314 lei
▼ 67,5%
Datorii
2.558.689 lei
▼ 17,2%
Salariați
0
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.059.179 lei2024: 5.893.407 lei2025: 1.859.456 lei1,86 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -68.912 lei2024: 3.582.395 lei2025: 1.165.314 lei1,17 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 0020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
62,7%
Creștere CA an/an
-68,4%
Datorii / active
69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+5,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.859.456 lei1.165.314 lei2.558.689 lei3.724.243 lei1.165.554 lei0
20245.893.407 lei3.582.395 lei3.090.830 lei6.673.465 lei3.582.635 lei1
20232.059.179 lei-68.912 lei2.012.829 lei3.177.719 lei1.164.890 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate

FirmăCUIStare
GOOD HOUSE 16 SRL35638053în funcțiune
HOME DREAM REZIDENCE S.R.L.49618862în funcțiune
JR REZIDENCE SRL37987327în funcțiune
JVG CASA SRL38297538în funcțiune
RAFA REZIDENCE S.R.L.42577013în funcțiune
REZIDENCE 4YOU S.R.L.40051224în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Brașov

MI
MCS IDEAL DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 51061304 · Mun. Braşov
EI
EUROTUNEL INVEST S.R.L.
CUI 51044079 · Mun. Braşov
DL
DMM LINE S.R.L.
CUI 51014345 · Mun. Braşov
TR
TETE ROMS S.R.L.
CUI 50936240 · Mun. Braşov
DO
DYNAMIC ONEPROPERTY S.R.L.
CUI 50924636 · Mun. Braşov
TC
TEIWAZ CONSTRUCT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50924628 · Mun. Braşov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
JOSU RESIDENCE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →