identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

SENSIO LIVING S.R.L.

CAEN 8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
CUI 40072650J2018015623406Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,16mil lei
▼ 1,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−49mii lei
▼ 160,5% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2025, SENSIO LIVING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.161.418 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 1,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 48.618 lei. Datoriile totale au crescut cu 3,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (206.790 lei) depășesc activele totale (162.522 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-42.414 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-48.618 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40072650
Nr. Reg. Comerțului
J2018015623406 · EUID ROONRC.J2018015623406
Cod CAEN
8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-10-30 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL FLOREASCA, NR.212, PARTER. BIROUL P1
Cod poștal
14472

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.161.418 lei
▼ 1,4%
Profit net
-48.618 lei
▼ 160,5%
Datorii
206.790 lei
▲ 3,5%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.397.385 lei2024: 1.178.338 lei2025: 1.161.418 lei1,16 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 232.205 lei2024: 80.359 lei2025: -48.618 lei−49 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-4,2%
Creștere CA an/an
-1,4%
CA / salariat
580.709 lei
Datorii / active
127%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+81,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.161.418 lei-48.618 lei206.790 lei162.522 lei-42.414 lei2
20241.178.338 lei80.359 lei199.791 lei286.951 lei86.563 lei2
20231.397.385 lei232.205 lei133.871 lei344.761 lei238.409 lei2
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
SENSIO CONCEPT SRL15275654în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · Municipiul București

CE
CP EVENTS S.R.L.
CUI 55466076 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AV
ARDENTIS VISION S.R.L.
CUI 54803033 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NM
NOVENTA MEETINGS S.R.L.
CUI 54696433 · Sector 1 Mun. Bucureşti
HE
HIM EVENTS S.R.L.
CUI 54624984 · Sector 1 Mun. Bucureşti
PM
PHARMVISION MEDEVENTS S.R.L.
CUI 54487372 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SE
SYNC EVENTS CREATORS S.R.L.
CUI 54463438 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SENSIO LIVING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →