identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

ANDRE DEZ S.R.L.

CAEN 3821 — Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
CUI 40138046J2018001098014Neplătitor TVAVerificat ANAF 31.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2020 → 2024 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2024
265mii lei
▼ 8,3% vs. 2023
Profit net · 2024
22mii lei
▼ 87,2% vs. 2023
Salariați
3
— constant
Vechime
7ani
din 2018
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ANDRE DEZ S.R.L. (CUI 40138046, nr. J2018001098014) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Aiud, județul Alba, înființată în 2018. Activitatea principală: tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase (CAEN 3821). Nu este plătitoare de TVA. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 265 mii lei și 3 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2024, ANDRE DEZ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 265.438 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 8,3%. Rezultatul net a fost un profit de 21.979 lei. Datoriile totale au crescut cu 64,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40138046
Nr. Reg. Comerțului
J2018001098014 · EUID ROONRC.J2018001098014
Cod CAEN
3821 — Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-11-12 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Aiud
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Mun. Aiud
Adresă
JUD. ALBA, MUN. AIUD, STR. TUDOR VLADIMIRESCU · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
515200

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 m250 m500 mN12345678
  1. RAOV CENTER SRL · 49 m · CAEN 4520
  2. TECNO KEDAL S.R.L. · 133 m · CAEN 7112 · +2 firme la aceeași adresă
  3. MAGNOLIA NATUR S.R.L. · 171 m · CAEN 4662
  4. AGROSEKAM SRL · 224 m · CAEN 150 · +2 firme la aceeași adresă
  5. PEPINIERA ŞOŞA SRL · 510 m · CAEN 130
  6. PREST SERVIZI GENERALI SRL · 511 m · CAEN 4519 · +1 firme la aceeași adresă
  7. MONOLUX AUTOMOBILE S.R.L. · 513 m · CAEN 4511
  8. AGRO-LACT SRL · 605 m · CAEN 150

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

6 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2024265 mii lei▼ 8,3% față de 2023
Cifră de afaceriProfit net
72 mii145 mii217 mii289 mii2022 · cifră de afaceri: 282.745 lei2022 · profit net: 132.897 lei20222023 · cifră de afaceri: 289.403 lei2023 · profit net: 171.486 lei20232024 · cifră de afaceri: 265.438 lei265 mii2024 · profit net: 21.979 lei2024
Salariați
3
20222024
Datorii totale
281 mii lei▲ 64,1%
20222024

Indicatori 2024

Marjă netă
8,3%
Creștere CA an/an
-8,3%
CA / salariat
88.479 lei
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8,1%
Creștere medie anuală (2020–2024)
+16,5%/an

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024265.438−8,3%21.979−87,2%8,3%280.867646.583272.7693
2023289.403+2,4%171.486+29,0%59,3%171.107516.865250.7903
2022282.745132.89747,0%238.677491.555133.6524
Încă 3 ani de istoric (2019–2021)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-05-162192/175/2025Judecătoria Aiudactiune in raspundere contractuala obligaţia de a faceFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase · Alba

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ANDRE DEZ S.R.L.

Este ANDRE DEZ S.R.L. o firmă activă?

Da. ANDRE DEZ S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 31.10.2026).

Este ANDRE DEZ S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, ANDRE DEZ S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 31.10.2026).

Ce cifră de afaceri are ANDRE DEZ S.R.L.?

În 2024, ANDRE DEZ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 265.438 lei, în scădere cu 8,3% față de 2023, și un profit net de 21.979 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ANDRE DEZ S.R.L.?

În 2024, ANDRE DEZ S.R.L. a raportat un număr mediu de 3 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este ANDRE DEZ S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ANDRE DEZ S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are ANDRE DEZ S.R.L. procese în instanță?

Da, ANDRE DEZ S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are ANDRE DEZ S.R.L. datorii la ANAF?

ANDRE DEZ S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ANDRE DEZ S.R.L.?

Sediul social declarat al ANDRE DEZ S.R.L. este în JUD. ALBA, MUN. AIUD, STR. TUDOR VLADIMIRESCU.

Ce activitate are ANDRE DEZ S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ANDRE DEZ S.R.L. este „Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase” (cod CAEN 3821).

Când a fost înființată ANDRE DEZ S.R.L.?

ANDRE DEZ S.R.L. a fost înregistrată pe 12.11.2018, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2018001098014.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ANDRE DEZ S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala