identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

RAOV CENTER SRL

CAEN 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
CUI 29825154J01/131/2012Plătitor TVA din 2012TVA la încasareVerificat ANAF 31.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2023 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2023
969mii lei
▲ 66,9% vs. 2022
Profit net · 2023
5.423lei
▲ 102,5% vs. 2022
Salariați
9
— constant
Contracte publice
6
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

RAOV CENTER SRL (CUI 29825154, nr. J01/131/2012) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Aiud, județul Alba, înființată în 2012. Activitatea principală: întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520). Este plătitoare de TVA din 2012. În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 969 mii lei și 9 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2023, RAOV CENTER SRL a raportat o cifră de afaceri de 968.977 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 66,9%. Rezultatul net a fost un profit de 5.423 lei. Datoriile totale au crescut cu 27,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
Semnale de atenție
  • Fără bilanț depus 2 ani — Nu apare cu situații financiare depuse la ANAF pe ultimii 2 ani (ultimul bilanț: 2023). De regulă înseamnă că firma nu mai are activitate sau nu-și respectă obligațiile de raportare.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29825154
Nr. Reg. Comerțului
J01/131/2012 · EUID ROONRC.J01/131/2012
Cod CAEN
4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9531. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-02-28 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Aiud
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Mun. Aiud
Adresă
JUD. ALBA, MUN. AIUD, STR. TUDOR VLADIMIRESCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
515200

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 m250 m500 mN12345678
  1. ANDRE DEZ S.R.L. · 49 m · CAEN 3821 · +2 firme la aceeași adresă
  2. TECNO KEDAL S.R.L. · 144 m · CAEN 7112 · +2 firme la aceeași adresă
  3. ALE MOBEL LUXURY SRL · 198 m · CAEN 4647 · +2 firme la aceeași adresă
  4. MAGNOLIA NATUR S.R.L. · 208 m · CAEN 4662
  5. VELMONT TOTAL S.R.L. · 463 m · CAEN 7020 · +1 firme la aceeași adresă
  6. MONOLUX AUTOMOBILE S.R.L. · 465 m · CAEN 4511
  7. PEPINIERA ŞOŞA SRL · 555 m · CAEN 130
  8. DARIO SPEED CARS S.R.L. · 603 m · CAEN 4511

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2023969 mii lei▲ 66,9% față de 2022
Cifră de afaceriProfit net
242 mii484 mii727 mii969 mii2021 · cifră de afaceri: 581.568 lei2021 · profit net: 4.117 lei20212022 · cifră de afaceri: 580.563 lei2022 · profit net: -213.431 lei20222023 · cifră de afaceri: 968.977 lei969 mii2023 · profit net: 5.423 lei2023
Salariați
9
20212023
Datorii totale
3,03 mil lei▲ 27,3%
20212023

Indicatori 2023

Marjă netă
0,6%
Creștere CA an/an
+66,9%
CA / salariat
107.664 lei
Datorii / active
96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4,7%
Creștere medie anuală (2015–2023)
+2,3%/an

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023968.977+66,9%5.4230,6%3.025.5593.139.780114.8889
2022580.563−0,2%-213.431−999%-36,8%2.375.8672.484.437109.4659
2021581.5684.1170,7%1.704.4492.026.220322.89510
Încă 7 ani de istoric (2014–2020)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

6

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
9.908 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
2.186 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-02-05507/175/2024Judecătoria Aiudcerere de valoare redusăFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CONSULT EXPERT SRL16909121în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 971 mii lei, 9 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Întreținerea și repararea autovehiculelor · Alba

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre RAOV CENTER SRL

Este RAOV CENTER SRL o firmă activă?

Da. RAOV CENTER SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 31.10.2026).

Este RAOV CENTER SRL plătitoare de TVA?

Da, RAOV CENTER SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 23.03.2012 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 31.10.2026). Codul de TVA este RO29825154.

Ce cifră de afaceri are RAOV CENTER SRL?

În 2023, RAOV CENTER SRL a avut o cifră de afaceri de 968.977 lei, în creștere cu 66,9% față de 2022, și un profit net de 5.423 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are RAOV CENTER SRL?

În 2023, RAOV CENTER SRL a raportat un număr mediu de 9 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este RAOV CENTER SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care RAOV CENTER SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 11.10.2026.

Are RAOV CENTER SRL procese în instanță?

Da, RAOV CENTER SRL apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are RAOV CENTER SRL datorii la ANAF?

RAOV CENTER SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul RAOV CENTER SRL?

Sediul social declarat al RAOV CENTER SRL este în JUD. ALBA, MUN. AIUD, STR. TUDOR VLADIMIRESCU.

Ce activitate are RAOV CENTER SRL?

Activitatea principală declarată a RAOV CENTER SRL este „Întreținerea și repararea autovehiculelor” (cod CAEN 4520).

Când a fost înființată RAOV CENTER SRL?

RAOV CENTER SRL a fost înregistrată pe 28.02.2012, cu numărul de ordine în registrul comerțului J01/131/2012.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RAOV CENTER SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala