identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

BEAUTY IN & OUT S.R.L.

CAEN 8690 — Alte activități referitoare la sănătatea umană
CUI 40171140J20/1549/2018Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
158mii lei
▲ 594,5% vs. 2024
Profit net · 2025
86mii lei
▲ 1.996,5% vs. 2024
Salariați
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2025, BEAUTY IN & OUT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 158.300 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 594,5%. Rezultatul net a fost un profit de 85.578 lei. Datoriile totale au crescut cu 149,5% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40171140
Nr. Reg. Comerțului
J20/1549/2018 · EUID ROONRC.J20/1549/2018
Cod CAEN
8690 — Alte activități referitoare la sănătatea umană
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 8691, 8692, 8693, 8694, 8695, 8696, 8699. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-11-16 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Mun. Deva
Adresă
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. HOREA, NR.151 · 5 firme aici
Cod poștal
330140
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
158.300 lei
▲ 594,5%
Profit net
85.578 lei
▲ 1.996,5%
Datorii
22.508 lei
▲ 149,5%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 6.000 lei2024: 22.794 lei2025: 158.300 lei158 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -130 lei2024: 4.082 lei2025: 85.578 lei86 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
54,1%
Creștere CA an/an
+594,5%
Datorii / active
19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
88,1%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+12,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025158.300 lei85.578 lei22.508 lei119.619 lei97.111 lei
202422.794 lei4.082 lei9.022 lei20.556 lei11.534 lei
20236.000 lei-130 lei1.176 lei8.627 lei7.451 lei
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

WS
WELLCORI S.R.L.
CUI 44163620 · Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
OG
ONESPARK GROWTH S.R.L.
CUI 43562592 · Activități ale agențiilor de publicitate
PD
PRO DESIGN INSTAL S.R.L.
CUI 43232071 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CV
COMOARA VIE S.R.L.
CUI 34863103 · Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități referitoare la sănătatea umană · Hunedoara

GK
GEST KINETO PHYSIO S.R.L.
CUI 47791475 · Mun. Deva
RD
RUSHING DREAMS S.R.L.
CUI 46708480 · Mun. Deva
TS
TERAPEUT SISTEM S.R.L.
CUI 46597498 · Mun. Deva
KL
KINETIC LUCIAN S.R.L.
CUI 46513799 · Mun. Deva
HF
HEALTH FITNESS EXPERT S.R.L.
CUI 46419350 · Mun. Deva
NC
NUTRI CLINIC DIET S.R.L.
CUI 43926545 · Mun. Deva

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BEAUTY IN & OUT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →