identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CERP MOLDOVA S.R.L.

CAEN 1920 — Fabricarea produselor obținute din prelucrarea țițeiului
CUI 40178121J2018001778042Plătitor TVA din 2021Verificat ANAF 13.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2020 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
230mii lei
▼ 27,8% vs. 2024
Profit net · 2025
4.356lei
▼ 91,0% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
7ani
din 2018
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, CERP MOLDOVA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 230.420 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 27,8%. Rezultatul net a fost un profit de 4.356 lei. Datoriile totale au crescut cu 10,2% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40178121
Nr. Reg. Comerțului
J2018001778042 · EUID ROONRC.J2018001778042
Cod CAEN
1920 — Fabricarea produselor obținute din prelucrarea țițeiului
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-11-19 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Oneşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Mun. Oneşti
Adresă
JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. MUNCII
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. GABINSTALCON S.R.L. · 42 m · CAEN 7732
  2. SARAFLOT SRL · 49 m · CAEN 4511
  3. BIADEM SERVICES SRL · 51 m · CAEN 4619 · +1 firme la aceeași adresă
  4. MONIDENT EXPRESIV S.R.L. · 64 m · CAEN 3250 · +1 firme la aceeași adresă
  5. WSTY SERVICE S.R.L. · 69 m · CAEN 4520
  6. ATUCNA.RO S.R.L. · 75 m · CAEN 4322
  7. CONSULT FISC SRL · 92 m · CAEN 6920 · +1 firme la aceeași adresă
  8. YUMMY WAFFLES S.R.L. · 114 m · CAEN 3299

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

6 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 2025230 mii lei▼ 27,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
193 mii386 mii579 mii772 mii2023 · cifră de afaceri: 771.841 lei2023 · profit net: 415.174 lei20232024 · cifră de afaceri: 319.345 lei2024 · profit net: 48.191 lei20242025 · cifră de afaceri: 230.420 lei230 mii2025 · profit net: 4.356 lei2025
Salariați
—
20232024
Datorii totale
68 mii lei▲ 10,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 1920 · 25 firme · mai sus decât 25% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Bacău · mai sus decât 50% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
1,9% marjă · mai sus decât 42% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,9%
Creștere CA an/an
-27,8%
Datorii / active
5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,3%
Creștere medie anuală (2020–2025)
-3,5%/an
Grad de îndatorare
5%
Angajați, în timp
4 → 2 (2021–2024, -50%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025230.420−27,8%4.356−91,0%1,9%68.0941.453.0601.384.966—
2024319.345−58,6%48.191−88,4%15,1%61.7811.442.3911.380.6102
2023771.841415.17453,8%962.4232.294.8421.332.4192
Încă 3 ani de istoric (2020–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-13.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca pârât
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-09-238061/270/2026Judecătoria Onesticerere de valoare redusăFondPârât
2025-09-086655/270/2025Judecătoria Onestirezoluţiune contractFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
PROJECT INDUSTRY MANAGEMENT SRL16744180în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 429 mii lei, 2 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea produselor obținute din prelucrarea țițeiului · Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CERP MOLDOVA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →