identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

FAVORIT TEAM SOUND S.R.L.

CAEN 6110 — Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
CUI 40186698J2018001101301Plătitor TVA din 2023TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
529mii lei
▲ 27,6% vs. 2024
Profit net · 2025
11mii lei
▲ 116,0% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
3
SEAP · activ 2026
În anul 2025, FAVORIT TEAM SOUND S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 529.388 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 27,6%. Rezultatul net a fost un profit de 11.495 lei. Datoriile totale au crescut cu 81,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40186698
Nr. Reg. Comerțului
J2018001101301 · EUID ROONRC.J2018001101301
Cod CAEN
6110 — Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-11-20 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Sat Micula Com. Micula
Adresă
JUD. SATU MARE, SAT MICULA COM. MICULA, MICULA, NR.157
Cod poștal
447195

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
529.388 lei
▲ 27,6%
Profit net
11.495 lei
▲ 116,0%
Datorii
347.310 lei
▲ 81,1%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 691.011 lei2024: 414.876 lei2025: 529.388 lei529 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 152.267 lei2024: -71.930 lei2025: 11.495 lei11 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,2%
Creștere CA an/an
+27,6%
CA / salariat
264.694 lei
Datorii / active
78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11,6%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+70,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025529.388 lei11.495 lei347.310 lei446.828 lei99.518 lei2
2024414.876 lei-71.930 lei191.740 lei279.763 lei88.023 lei2
2023691.011 lei152.267 lei27.071 lei187.025 lei159.954 lei2
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
14.145 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu · Satu Mare

TP
TELEMATIC PRO S.R.L.
CUI 51962140 · Mun. Satu Mare
BT
BOROŞ TAS WORKSHOP S.R.L.
CUI 47200706 · Sat Ciuperceni Com. Agriş
KN
KOVACS NET PROTECT SRL
CUI 35398740 · Mun. Satu Mare
PN
POWER NET S.R.L.
CUI 16963732 · Mun. Satu Mare
M&
MOLDOVAN & CO SRL
CUI 15525270 · Sat Bixad Com. Bixad
NE
NETACCESS SRL
CUI 14888472 · Mun. Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FAVORIT TEAM SOUND S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →