identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L.

CAEN 9313 — Activități ale centrelor de fitness
CUI 40265384J2018001079394Neplătitor TVAVerificat ANAF 03.11.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
215mii lei
▼ 21,8% vs. 2024
Profit net · 2025
14mii lei
▼ 92,6% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2018
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L. (CUI 40265384, nr. J2018001079394) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Focșani, județul Vrancea, înființată în 2018. Activitatea principală: activități ale centrelor de fitness (CAEN 9313). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 215 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 215.103 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 21,8%. Rezultatul net a fost un profit de 13.977 lei. Datoriile totale au scăzut cu 63,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40265384
Nr. Reg. Comerțului
J2018001079394 · EUID ROONRC.J2018001079394
Cod CAEN
9313 — Activități ale centrelor de fitness
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-12-06 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Mun. Focşani
Adresă
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. VRANCEI · 9 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
620063
Contact declarat
7 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 40 firme.

100 mN12345678
  1. CONINSTA PROIECT S.R.L. · 63 m · CAEN 7111 · +10 firme la aceeași adresă
  2. 4 ANOTIMPURI SRL · 119 m · CAEN 4614
  3. DALITRANS SRL · 132 m · CAEN 4941
  4. SAPORI VERI S.R.L. · 137 m · CAEN 1085 · +6 firme la aceeași adresă
  5. ARMIDANA S.R.L. · 145 m · CAEN 4711 · +1 firme la aceeași adresă
  6. LUC RULATE LYO93 S.R.L. · 147 m · CAEN 4511 · +1 firme la aceeași adresă
  7. CONSTRUCT PROGET SRL · 192 m · CAEN 8130 · +4 firme la aceeași adresă
  8. BIZNA COM SRL · 207 m · CAEN 4621 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

5 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025215 mii lei▼ 21,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
69 mii138 mii206 mii275 mii2023 · cifră de afaceri: 182.366 lei2023 · profit net: 133.876 lei20232024 · cifră de afaceri: 275.016 lei2024 · profit net: 188.490 lei20242025 · cifră de afaceri: 215.103 lei215 mii2025 · profit net: 13.977 lei2025
Salariați
2▲ 100,0%
20232025
Datorii totale
7.971 lei▼ 63,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 9313 · 1.898 firme · mai sus decât 67% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Vrancea · mai sus decât 51% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
6,5% marjă · mai sus decât 55% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
6,5%
Creștere CA an/an
-21,8%
CA / salariat
107.552 lei
Datorii / active
4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6,5%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+38,1%/an
Grad de îndatorare
4%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025215.103−21,8%13.977−92,6%6,5%7.971221.692213.7212
2024275.016+50,8%188.490+40,8%68,5%22.066221.811199.7451
2023182.366133.87673,4%10.448219.788209.3401
Încă 2 ani de istoric (2021–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Firme conectate

8

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Vezi toate firmele de la această adresă →

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate

FirmăCUIStare
CASA DE VINURI COSMA S.R.L.44391083în funcțiune
GARANTAT AUTOPARTS S.R.L.34975212în funcțiune
MD FITNESS ŞI CARDIO S.R.L.38966390în funcțiune
NOVAUTO EXCLUSIVE S.R.L.40257934în funcțiune
SPORTIV NOVA GYM S.R.L.14613323în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 7 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 7 active, cifră de afaceri cumulată 5,95 mil lei, 21 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități ale centrelor de fitness · Vrancea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-10-12Cod CAEN93119313

Întrebări despre ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L.

Este ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L. o firmă activă?

Da. ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 03.11.2026).

Ce cifră de afaceri are ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L.?

În 2025, ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 215.103 lei, în scădere cu 21,8% față de 2024, și un profit net de 13.977 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L.?

În 2025, ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L. datorii la ANAF?

ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L.?

Sediul social declarat al ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L. este în JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. VRANCEI.

Ce activitate are ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L. este „Activități ale centrelor de fitness” (cod CAEN 9313).

Când a fost înființată ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L.?

ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L. a fost înregistrată pe 06.12.2018, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2018001079394.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ATHLETIC NOVA ACTIVE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala