identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L.

CAEN 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
CUI 40295865J30/1207/2018Plătitor TVA din 2019Verificat ANAF 03.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
4,79mil lei
▼ 3,1% vs. 2024
Profit net · 2025
352mii lei
▲ 1,6% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Vechime
7ani
din 2018
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L. (CUI 40295865, nr. J30/1207/2018) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Satu Mare, județul Satu Mare, înființată în 2018. Activitatea principală: comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690). Este plătitoare de TVA din 2019. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4,79 mil lei și 3 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.792.441 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 3,1%. Rezultatul net a fost un profit de 351.928 lei. Datoriile totale au crescut cu 9,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40295865
Nr. Reg. Comerțului
J30/1207/2018 · EUID ROONRC.J30/1207/2018
Cod CAEN
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-12-12 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. PRUNILOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
440197

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. SPICUL AURIT SRL · 38 m · CAEN 4711 · +1 firme la aceeași adresă
  2. LUPU SRL · 42 m · CAEN 9531
  3. MEDAS SERVICE S.R.L. · 54 m · CAEN 5262
  4. PROFI ACOP.JG.CONT S.R.L. · 55 m · CAEN 4391
  5. MEKA PRESS SRL · 60 m · CAEN 2550
  6. HARGA COM SRL · 71 m · CAEN 4711 · +1 firme la aceeași adresă
  7. SECURE FUTURE CONSULTING S.R.L. · 82 m · CAEN 6622
  8. RĂZVAN MAGAZIN ALIMENTAR SRL-D · 83 m · CAEN 4711

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

8 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20254,79 mil lei▼ 3,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,24 mil2,47 mil3,71 mil4,95 mil2023 · cifră de afaceri: 4.861.021 lei2023 · profit net: 342.894 lei20232024 · cifră de afaceri: 4.947.487 lei2024 · profit net: 346.373 lei20242025 · cifră de afaceri: 4.792.441 lei4,79 mil2025 · profit net: 351.928 lei2025
Salariați
3
20232025
Datorii totale
2,57 mil lei▲ 9,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4690 · 6.078 firme · mai sus decât 80% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Satu Mare · mai sus decât 92% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
7,3% marjă · mai sus decât 56% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
7,3%
Creștere CA an/an
-3,1%
CA / salariat
1.597.480 lei
Datorii / active
66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
25,9%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+37,3%/an
Grad de îndatorare
66%
Angajați, în timp
1 → 3 (2021–2025, +200%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.792.441−3,1%351.928+1,6%7,3%2.568.9413.916.9571.359.0623
20244.947.487+1,8%346.373+1,0%7,0%2.344.8373.446.9711.102.1343
20234.861.021342.8947,1%2.322.3033.318.476996.1731
Încă 5 ani de istoric (2018–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
TIMS INTERNATIONAL SRL16338785în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 6,65 mil lei, 4 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L.

Este MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L. o firmă activă?

Da. MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 29.01.2019 (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO40295865.

Ce cifră de afaceri are MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L.?

În 2025, MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.792.441 lei, în scădere cu 3,1% față de 2024, și un profit net de 351.928 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L.?

În 2025, MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L. a raportat un număr mediu de 3 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 25.09.2026.

Are MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L. datorii la ANAF?

MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L.?

Sediul social declarat al MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L. este în JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. PRUNILOR.

Ce activitate are MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L.?

Activitatea principală declarată a MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L. este „Comerț cu ridicata nespecializat” (cod CAEN 4690).

Când a fost înființată MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L.?

MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L. a fost înregistrată pe 12.12.2018, cu numărul de ordine în registrul comerțului J30/1207/2018.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala