identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

HAIRCUT DIHAM SALON S.R.L.

CAEN 9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare
CUI 40327061J40/18014/2018Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
219mii lei
▲ 92,2% vs. 2022
Profit net · 2023
115mii lei
▲ 182,4% vs. 2022
Salariați
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2023, HAIRCUT DIHAM SALON S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 218.877 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 92,2%. Rezultatul net a fost un profit de 114.631 lei. Datoriile totale au scăzut cu 96,9% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40327061
Nr. Reg. Comerțului
J40/18014/2018 · EUID ROONRC.J40/18014/2018
Cod CAEN
9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9621, 9622. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-12-19 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2023)
218.877 lei
▲ 92,2%
Profit net
114.631 lei
▲ 182,4%
Datorii
4.542 lei
▼ 96,9%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 0 lei2022: 113.898 lei2023: 218.877 lei219 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: -16.834 lei2022: 40.589 lei2023: 114.631 lei115 mii20212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
52,4%
Creștere CA an/an
+92,2%
Datorii / active
3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
73,7%
Creștere medie anuală (2019–2023)
+2,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023218.877 lei114.631 lei4.542 lei160.002 lei155.460 lei
2022113.898 lei40.589 lei148.759 lei189.588 lei40.829 lei2
20210 lei-16.834 lei22 lei222.657 lei222.635 lei0
🔒 Încă 3 ani de istoric (2018–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

9 firme afiliate · 7 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ALESIA OFFICE SRL33796146în funcțiune
BANAS 99 SRL11366881radiată
FALL HAIRSTYLE PROG SRL35773106radiată
HAIRSTYLE RAHOVA S.R.L.40641306în funcțiune
PROFESSIONAL TITAN S.R.L.40086168în dizolvare
SPRING HAIRSTYLE OBOR SRL35285229radiată
SPRING HAIRSTYLE RHV SRL35284932radiată
SUMMER HAIRSTYLE OBOR SRL35285202radiată
SUMMER HAIRSTYLE RHV SRL35295109radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Coafură și alte activități de înfrumusețare · Municipiul București

SK
S. KLEIN ESSENCE S.R.L.
CUI 51017295 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CV
C.V VASILIU BUSINESS S.R.L.
CUI 50967777 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DN
DG NAILS S.R.L.
CUI 50924407 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CS
CAE SMALL AND CHIC S.R.L.
CUI 50883943 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SS
SALY STYLE S.R.L.
CUI 50878947 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TS
TORIA SALON S.R.L.
CUI 50794595 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HAIRCUT DIHAM SALON S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →