identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

SKADIA TOTAL SERV S.R.L.

CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CUI 40332750J35/4633/2018Plătitor TVA din 2020Verificat ANAF 28.10.2026skadia.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
8,24mil lei
▼ 3,2% vs. 2024
Profit net · 2025
1,73mil lei
▼ 0,7% vs. 2024
Salariați
20
▼ 23,1% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2018
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

SKADIA TOTAL SERV S.R.L. (CUI 40332750, nr. J35/4633/2018) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2018. Activitatea principală: lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322). Este plătitoare de TVA din 2020. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 8,24 mil lei și 20 de salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 28.10.2026.

În anul 2025, SKADIA TOTAL SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.240.806 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 3,2%. Rezultatul net a fost un profit de 1.725.906 lei. Datoriile totale au scăzut cu 69,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 20.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40332750
Nr. Reg. Comerțului
J35/4633/2018 · EUID ROONRC.J35/4633/2018
Cod CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-12-19 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. GHEORGHE IVĂNESCU · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-28 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
skadia.ro
Email
contact@skadia.ro
Program
Lu–Vi 08:00–18:00 · de pe site

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. CLINIC ART PRODUCTS S.R.L. · 30 m · CAEN 4646 · +1 firme la aceeași adresă
  2. SOCIETATE COOPERATIVA COLORTEX · 41 m · CAEN 9610 · +3 firme la aceeași adresă
  3. ESOTERA S.R.L. · 57 m · CAEN 4761 · +1 firme la aceeași adresă
  4. EPAD 2000 SRL · 59 m · CAEN 6820 · +9 firme la aceeași adresă
  5. AXA ART S.R.L. · 69 m · CAEN 4778
  6. COREMA-PONICI-ANDRICA SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV · 70 m · CAEN 4711
  7. GIAMPI SRL · 93 m · CAEN 111 · +3 firme la aceeași adresă
  8. EXCHANGE GROUP S.R.L. · 97 m · CAEN 6612 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

8 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20258,24 mil lei▼ 3,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,13 mil4,26 mil6,39 mil8,52 mil2023 · cifră de afaceri: 7.162.499 lei2023 · profit net: 1.447.445 lei20232024 · cifră de afaceri: 8.515.413 lei2024 · profit net: 1.737.312 lei20242025 · cifră de afaceri: 8.240.806 lei8,24 mil2025 · profit net: 1.725.906 lei2025
Salariați
20▼ 23,1%
20232025
Datorii totale
818 mii lei▼ 69,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4322 · 9.032 firme · mai sus decât 97% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Timiș · mai sus decât 96% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
20,9% marjă · mai sus decât 66% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
20,9%
Creștere CA an/an
-3,2%
CA / salariat
412.040 lei
Datorii / active
31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92,8%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+114,3%/an
Grad de îndatorare
31%
Angajați, în timp
9 → 20 (2021–2025, +122%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20258.240.806−3,2%1.725.906−0,7%20,9%817.5232.649.5321.860.65920
20248.515.413+18,9%1.737.312+20,0%20,4%2.701.0984.407.8741.737.91726
20237.162.4991.447.44520,2%1.363.8482.859.9131.531.12723
Încă 5 ani de istoric (2018–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-28.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

3
Dosare în care firma apare ca parte
3
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-05-1819235/94/2026Judecătoria Bufteavalidare poprire 656/2026FondTerţ poprit
2026-02-275605/94/2026Judecătoria Bufteavalidare poprire 1182/2025FondTerţ poprit
2025-05-1616357/94/2025Judecătoria Bufteavalidare poprire 174/2023FondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · Timiș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre SKADIA TOTAL SERV S.R.L.

Este SKADIA TOTAL SERV S.R.L. o firmă activă?

Da. SKADIA TOTAL SERV S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 28.10.2026).

Este SKADIA TOTAL SERV S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, SKADIA TOTAL SERV S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 25.03.2020 (verificare ANAF din 28.10.2026). Codul de TVA este RO40332750.

Ce cifră de afaceri are SKADIA TOTAL SERV S.R.L.?

În 2025, SKADIA TOTAL SERV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 8.240.806 lei, în scădere cu 3,2% față de 2024, și un profit net de 1.725.906 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are SKADIA TOTAL SERV S.R.L.?

În 2025, SKADIA TOTAL SERV S.R.L. a raportat un număr mediu de 20 de salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este SKADIA TOTAL SERV S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care SKADIA TOTAL SERV S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.10.2026.

Are SKADIA TOTAL SERV S.R.L. procese în instanță?

Da, SKADIA TOTAL SERV S.R.L. apare în 3 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are SKADIA TOTAL SERV S.R.L. datorii la ANAF?

SKADIA TOTAL SERV S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul SKADIA TOTAL SERV S.R.L.?

Sediul social declarat al SKADIA TOTAL SERV S.R.L. este în JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. GHEORGHE IVĂNESCU.

Ce activitate are SKADIA TOTAL SERV S.R.L.?

Activitatea principală declarată a SKADIA TOTAL SERV S.R.L. este „Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat” (cod CAEN 4322).

Când a fost înființată SKADIA TOTAL SERV S.R.L.?

SKADIA TOTAL SERV S.R.L. a fost înregistrată pe 19.12.2018, cu numărul de ordine în registrul comerțului J35/4633/2018.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SKADIA TOTAL SERV S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala