identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

KONRO SOLUTIONS S.R.L.

CAEN 4651 — Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
CUI 40374977J23/8335/2022Plătitor TVA din 2023TVA la încasareVerificat ANAF 07.11.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,00mil lei
▼ 5,7% vs. 2024
Profit net · 2025
19mii lei
▼ 95,5% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
8
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

KONRO SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40374977, nr. J23/8335/2022) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Tunari, județul Ilfov, înființată în 2019. Activitatea principală: comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului (CAEN 4651). Este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,00 mil lei și 3 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 07.11.2026.

În anul 2025, KONRO SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.004.070 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 5,7%. Rezultatul net a fost un profit de 18.600 lei. Datoriile totale au crescut cu 686,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de atenție
  • Datorii peste active — Datoriile (306.386 lei) depășesc activele totale (302.330 lei) în 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40374977
Nr. Reg. Comerțului
J23/8335/2022 · EUID ROONRC.J23/8335/2022
Cod CAEN
4651 — Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4650. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-07 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Tunari Com. Tunari
Adresă
JUD. ILFOV, SAT TUNARI COM. TUNARI, CAL. BUCUREŞTI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77180
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-07 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 m250 mN12345
  1. GO FOR FUN ZONE SRL · 109 m · CAEN 9329 · +12 firme la aceeași adresă
  2. ANGHEL HORTISEM SRL · 362 m · CAEN 4778 · +15 firme la aceeași adresă
  3. PARMALAT ROMANIA SA · 367 m · CAEN 1107
  4. CONVENIENCE PROD SRL · 405 m · CAEN 1013
  5. ERAMIA MEDICAL S.R.L. · 419 m · CAEN 8622 · +8 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,00 mil lei▼ 5,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,02 mil2,04 mil3,06 mil4,08 mil2023 · cifră de afaceri: 4.075.285 lei2023 · profit net: 1.314.660 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.125.703 lei2024 · profit net: 412.404 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.004.070 lei2,00 mil2025 · profit net: 18.600 lei2025
Salariați
3▲ 50,0%
20232025
Datorii totale
306 mii lei▲ 686,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4651 · 218 firme · mai sus decât 88% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Ilfov · mai sus decât 85% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,9% marjă · mai sus decât 26% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,9%
Creștere CA an/an
-5,7%
CA / salariat
668.023 lei
Datorii / active
101%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,1%
Grad de îndatorare
101%
Angajați, în timp
1 → 3 (2022–2025, +200%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.004.070−5,7%18.600−95,5%0,9%306.386302.33018.9603
20242.125.703−47,8%412.404−68,6%19,4%38.956524.341412.7442
20234.075.2851.314.66032,3%222.5381.635.1481.313.9642
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-07.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

8

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
219.750 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
7
Valoare totală
412.488 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ZUKON ELECTRIC SRL37535658în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 2,45 mil lei, 4 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre KONRO SOLUTIONS S.R.L.

Este KONRO SOLUTIONS S.R.L. o firmă activă?

Da. KONRO SOLUTIONS S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 07.11.2026).

Este KONRO SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, KONRO SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.01.2023 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 07.11.2026). Codul de TVA este RO40374977.

Ce cifră de afaceri are KONRO SOLUTIONS S.R.L.?

În 2025, KONRO SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.004.070 lei, în scădere cu 5,7% față de 2024, și un profit net de 18.600 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are KONRO SOLUTIONS S.R.L.?

În 2025, KONRO SOLUTIONS S.R.L. a raportat un număr mediu de 3 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este KONRO SOLUTIONS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care KONRO SOLUTIONS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are KONRO SOLUTIONS S.R.L. datorii la ANAF?

KONRO SOLUTIONS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul KONRO SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul social declarat al KONRO SOLUTIONS S.R.L. este în JUD. ILFOV, SAT TUNARI COM. TUNARI, CAL. BUCUREŞTI.

Ce activitate are KONRO SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a KONRO SOLUTIONS S.R.L. este „Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului” (cod CAEN 4651).

Când a fost înființată KONRO SOLUTIONS S.R.L.?

KONRO SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată pe 07.01.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J23/8335/2022.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
KONRO SOLUTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala