identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

VASSMETAL WELDING S.R.L.

CAEN 2553 — Operațiuni de mecanică generală
CUI 40394990J2019000047265Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,82mil lei
▲ 10,0% vs. 2024
Profit net · 2025
303mii lei
▲ 33,6% vs. 2024
Salariați
7
▼ 22,2% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2024
În anul 2025, VASSMETAL WELDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.823.994 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 10,0%. Rezultatul net a fost un profit de 303.392 lei. Datoriile totale au crescut cu 46,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40394990
Nr. Reg. Comerțului
J2019000047265 · EUID ROONRC.J2019000047265
Cod CAEN
2553 — Operațiuni de mecanică generală
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-09 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sovata
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Sat Ghindari Com. Ghindari
Adresă
JUD. MUREŞ, SAT GHINDARI COM. GHINDARI, G GHINDARI, NR.161
Cod poștal
547265
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.823.994 lei
▲ 10,0%
Profit net
303.392 lei
▲ 33,6%
Datorii
309.811 lei
▲ 46,8%
Salariați
7
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.041.463 lei2024: 1.657.795 lei2025: 1.823.994 lei1,82 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 471.755 lei2024: 227.071 lei2025: 303.392 lei303 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 92024: 92025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
16,6%
Creștere CA an/an
+10,0%
CA / salariat
260.571 lei
Datorii / active
23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
31,2%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+35,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.823.994 lei303.392 lei309.811 lei1.363.158 lei973.029 lei7
20241.657.795 lei227.071 lei211.108 lei1.336.946 lei1.019.636 lei9
20232.041.463 lei471.755 lei430.106 lei1.357.666 lei803.436 lei9
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
1.250 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Operațiuni de mecanică generală · Mureș

FM
FARO-METAL S.R.L.
CUI 41285193 · Sat Ghindari Com. Ghindari
BA
BLACK ANVIL S.R.L.
CUI 52857819 · Mun. Târgu Mureş
LS
LAO S&A S.R.L.
CUI 52437220 · Sat Filpişu Mic Com. Breaza
BS
BEN STEEL S.R.L.
CUI 52030373 · Sat Cheţani Com. Cheţani
AH
AC HYDRAULIK SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 51425359 · Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş
SM
SABLISTOOL METAL S.R.L.
CUI 49134439 · Mun. Reghin

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VASSMETAL WELDING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →