identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

TURIST HAI HUI S.R.L.

CAEN 7912 — Activități ale tur-operatorilor
CUI 40486750J30/145/2019Plătitor TVA din 2021Verificat ANAF 17.10.2026RO e-Facturaclubhaihui.roActivăAutorizat Ministerul Turismului
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
4,80mil lei
▲ 25,2% vs. 2024
Profit net · 2025
195mii lei
▲ 38,0% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Contracte publice
43
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, TURIST HAI HUI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.803.820 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 25,2%. Rezultatul net a fost un profit de 195.187 lei. Datoriile totale au crescut cu 5,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40486750
Nr. Reg. Comerțului
J30/145/2019 · EUID ROONRC.J30/145/2019
Cod CAEN
7912 — Activități ale tur-operatorilor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-23 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. MIRON COSTIN
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
440062

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. YAMATO SRL · 18 m · CAEN 5190
  2. YOGALOFT S.R.L. · 22 m · CAEN 9313
  3. MAXIMUM CONSULTING S.R.L. · 30 m · CAEN 6713
  4. TECHNOMATIC S.R.L. · 40 m · CAEN 7111
  5. CARMEN NOEMIA SRL · 59 m · CAEN 4791 · +5 firme la aceeași adresă
  6. SELECT PLUS FOOD SRL · 62 m · CAEN 5610 · +3 firme la aceeași adresă
  7. ALFAMET S.R.L. · 62 m · CAEN 4391
  8. CASTELLARO S.R.L. · 65 m · CAEN 4789

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20254,80 mil lei▲ 25,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,20 mil2,40 mil3,60 mil4,80 mil2023 · cifră de afaceri: 3.070.347 lei2023 · profit net: 219.671 lei20232024 · cifră de afaceri: 3.835.626 lei2024 · profit net: 141.479 lei20242025 · cifră de afaceri: 4.803.820 lei4,80 mil2025 · profit net: 195.187 lei2025
Salariați
3
20232025
Datorii totale
953 mii lei▲ 5,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 7912 · 1.104 firme · mai sus decât 90% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Satu Mare · mai sus decât 93% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
4,1% marjă · mai sus decât 39% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
4,1%
Creștere CA an/an
+25,2%
CA / salariat
1.601.273 lei
Datorii / active
81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
86,7%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+61,2%/an
Grad de îndatorare
81%
Angajați, în timp
1 → 3 (2022–2025, +200%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.803.820+25,2%195.187+38,0%4,1%953.1631.174.721225.1873
20243.835.626+24,9%141.479−35,6%3,7%902.6671.070.750171.4803
20233.070.347219.6717,2%541.995866.651326.9053
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Agenție de turism licențiată
Organizatoare, CLUB HAI HUI, Mun. Satu Mare
1455valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

43

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
130.700 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
41
Valoare totală
1.071.376 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AFU ADI SRL9554840radiată
HAI HUI TRIP S.R.L.39807368în funcțiune
SEYMOUR SRL13317524radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 5,47 mil lei, 6 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități ale tur-operatorilor · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TURIST HAI HUI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →