identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

DEL STYLING SOLUTIONS S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 40489675J06/235/2019Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
162mii lei
▲ 1.158,5% vs. 2022
Profit net · 2023
16mii lei
▲ 63,2% vs. 2022
Salariați
4
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2023, DEL STYLING SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 162.350 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1.158,5%. Rezultatul net a fost un profit de 15.653 lei. Datoriile totale au crescut cu 620,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40489675
Nr. Reg. Comerțului
J06/235/2019 · EUID ROONRC.J06/235/2019
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-25 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Beclean
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Localitate
Sat Cristeştii Ciceului Com. Uriu
Adresă
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT CRISTEŞTII CICEULUI COM. URIU, , NR.153A4
Cod poștal
427366
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2023)
162.350 lei
▲ 1.158,5%
Profit net
15.653 lei
▲ 63,2%
Datorii
206.647 lei
▲ 620,8%
Salariați
4
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 19.770 lei2022: 12.900 lei2023: 162.350 lei162 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 2.773 lei2022: 9.590 lei2023: 15.653 lei16 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 42022: 42023: 4420212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
9,6%
Creștere CA an/an
+1.158,5%
CA / salariat
40.588 lei
Datorii / active
59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
60,5%
Creștere medie anuală (2020–2023)
+78,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023162.350 lei15.653 lei206.647 lei347.933 lei25.875 lei4
202212.900 lei9.590 lei28.670 lei177.331 lei10.222 lei4
202119.770 lei2.773 lei49.067 lei211.166 lei632 lei4
🔒 Încă 2 ani de istoric (2019–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EBEN-EZER ECOLOGIC COOPERATIVA AGRICOLĂ39543380în funcțiune
ELAZARO TOHY ENERGY S.R.L.45868076radiată
THE EBZ COMPANY S.R.L.37577335în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Bistrița-Năsăud

TC
TTT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 48025930 · Sat Cristeştii Ciceului Com. Uriu
P&
PAVAJE & CONSTRUCTII CRISTUR S.R.L.
CUI 46515978 · Sat Cristeştii Ciceului Com. Uriu
ES
EUROMOB S.R.L.
CUI 18349306 · Sat Cristeştii Ciceului Com. Uriu
NC
NSL CONSTRUCTII CIVILE S.R.L.
CUI 51079280 · Sat Rebra Com. Rebra
AB
ARON BISTRIŢA CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51038832 · Mun. Bistriţa
SOFIA-ŞTEFANIA S.R.L.
CUI 50948732 · Sat Lunca Leşului Com. Leşu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DEL STYLING SOLUTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →