identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

SERENTE INVEST S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 40514108J33/286/2019Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
128mii lei
▲ 43,5% vs. 2021
Profit net · 2022
32mii lei
▲ 605,0% vs. 2021
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2022, SERENTE INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 127.723 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 43,5%. Rezultatul net a fost un profit de 31.865 lei. Datoriile totale au crescut cu 110,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40514108
Nr. Reg. Comerțului
J33/286/2019 · EUID ROONRC.J33/286/2019
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-29 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. MĂGUREI, NR.5, BL.G9, SC.B, ET.4, AP.17 · 2 firme aici
Cod poștal
720272
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2022)
127.723 lei
▲ 43,5%
Profit net
31.865 lei
▲ 605,0%
Datorii
35.957 lei
▲ 110,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 162.062 lei2021: 89.000 lei2022: 127.723 lei128 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 81.265 lei2021: 4.520 lei2022: 31.865 lei32 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 12021: 12022: 1120202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
24,9%
Creștere CA an/an
+43,5%
CA / salariat
127.723 lei
Datorii / active
23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26,0%
Creștere medie anuală (2019–2022)
+9,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022127.723 lei31.865 lei35.957 lei158.460 lei122.503 lei1
202189.000 lei4.520 lei17.051 lei107.689 lei90.638 lei1
2020162.062 lei81.265 lei33.462 lei119.580 lei86.118 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2019–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

HV
HI-VIBE BERRY S.R.L.
CUI 41517471 · Fabricarea sucurilor de fructe și legume

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Suceava

UI
U&S INVEST RESIDENCE S.R.L.
CUI 51026315 · Mun. Suceava
RH
ROMANIUC HOUSE CONSTRUCT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50874236 · Mun. Suceava
DC
DUMIS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50541754 · Mun. Suceava
TS
TODYCON S.R.L.
CUI 50181647 · Mun. Suceava
CC
C&A CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI 49744577 · Mun. Suceava
SS
SVED S.R.L.
CUI 49512666 · Mun. Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SERENTE INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →