identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

EURO PAV S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 40542620J24/351/2019Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,36mil lei
▼ 6,1% vs. 2024
Profit net · 2025
127mii lei
▼ 85,0% vs. 2024
Salariați
16
▲ 33,3% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, EURO PAV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.357.017 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 6,1%. Rezultatul net a fost un profit de 127.494 lei. Datoriile totale au scăzut cu 3,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 16.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40542620
Nr. Reg. Comerțului
J24/351/2019 · EUID ROONRC.J24/351/2019
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-02-01 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Orş. Borşa
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. BORŞA, STR. VIŞEULUI, NR.23/D
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.357.017 lei
▼ 6,1%
Profit net
127.494 lei
▼ 85,0%
Datorii
588.387 lei
▼ 3,9%
Salariați
16
▲ +4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 116.443 lei2024: 4.640.136 lei2025: 4.357.017 lei4,36 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -244.025 lei2024: 847.280 lei2025: 127.494 lei127 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 122025: 161620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,9%
Creștere CA an/an
-6,1%
CA / salariat
272.314 lei
Datorii / active
73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
58,1%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+38,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.357.017 lei127.494 lei588.387 lei807.905 lei219.518 lei16
20244.640.136 lei847.280 lei612.001 lei1.303.755 lei691.754 lei12
2023116.443 lei-244.025 lei264.885 lei109.504 lei-155.381 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
BETON POLY S.R.L.45223819în funcțiune
F.M.D. PARDOSELE INDUSTRIALE SRL34865732în funcțiune
PAV GLOBAL S.R.L.27256486în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Maramureș

IS
INSOLUTIONS S.R.L.
CUI 51023025 · Orş. Borşa
DE
DSC EXPO MONTAGGI S.R.L.
CUI 50805392 · Orş. Borşa
SB
S.B.V. CONSTRUCTII SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50785848 · Orş. Borşa
CS
CUCUBAU S.R.L.
CUI 50755510 · Orş. Borşa
PS
PEEBUILD SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50592626 · Orş. Borşa
DW
D&D WORK LINE S.R.L.
CUI 50316060 · Orş. Borşa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2023-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EURO PAV S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →