identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

STEL SND SERVICE S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 40567048J29/727/2019Plătitor TVA din 2021RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
755mii lei
▲ 12,3% vs. 2023
Profit net · 2024
131mii lei
▼ 3,4% vs. 2023
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2023
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2024, STEL SND SERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 754.995 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 12,3%. Rezultatul net a fost un profit de 130.842 lei. Datoriile totale au scăzut cu 1,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40567048
Nr. Reg. Comerțului
J29/727/2019 · EUID ROONRC.J29/727/2019
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-02-05 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Sat Ceptura de Sus Com. Ceptura
Adresă
JUD. PRAHOVA, SAT CEPTURA DE SUS COM. CEPTURA, CEPTURA DE SUS, NR.45
Cod poștal
107130
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
754.995 lei
▲ 12,3%
Profit net
130.842 lei
▼ 3,4%
Datorii
74.081 lei
▼ 1,3%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 900.356 lei2023: 672.309 lei2024: 754.995 lei755 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 147.221 lei2023: 135.385 lei2024: 130.842 lei131 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 22023: 22024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
17,3%
Creștere CA an/an
+12,3%
CA / salariat
754.995 lei
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2019–2024)
+20,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024754.995 lei130.842 lei74.081 lei423.653 lei131.082 lei1
2023672.309 lei135.385 lei75.079 lei357.925 lei282.846 lei2
2022900.356 lei147.221 lei670.165 lei817.626 lei147.461 lei2
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
15 MATNAT S.R.L.50138663în funcțiune
FARMOVIN LAMBS S.R.L.43361645în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Prahova

SC
SAMIO CREATIV INVEST S.R.L.
CUI 39746244 · Sat Ceptura de Sus Com. Ceptura
SI
SENDOPAN IMPEX SRL
CUI 14491285 · Sat Ceptura de Sus Com. Ceptura
MF
MARCRIS FLOR S.R.L.
CUI 51085826 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
FP
FLR PRESTCON S.R.L.
CUI 51066310 · Sat Cioranii de Sus Com. Ciorani
MR
MUNTENIA RAM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51026943 · Sat Barzila Com. Păcureţi
N&
NAR & NYK CONSIMOB S.R.L.
CUI 51020169 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STEL SND SERVICE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →