identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

MEHENDES COM S.R.L.

CAEN 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CUI 40571766J40/1364/2019Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
320mii lei
▲ 7,1% vs. 2024
Profit net · 2025
477mii lei
▲ 1.946,0% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2021
În anul 2025, MEHENDES COM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 320.095 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 7,1%. Rezultatul net a fost un profit de 476.518 lei. Datoriile totale au scăzut cu 48,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (396.624 lei) depășesc activele totale (300.216 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-96.408 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40571766
Nr. Reg. Comerțului
J40/1364/2019 · EUID ROONRC.J40/1364/2019
Cod CAEN
4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-02-05 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR VIITORULUI, NR.45, CAMERA 1
Cod poștal
20604
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
320.095 lei
▲ 7,1%
Profit net
476.518 lei
▲ 1.946,0%
Datorii
396.624 lei
▼ 48,4%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 298.266 lei2024: 298.806 lei2025: 320.095 lei320 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -176.680 lei2024: -25.813 lei2025: 476.518 lei477 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
148,9%
Creștere CA an/an
+7,1%
CA / salariat
106.698 lei
Datorii / active
132%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+38,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202563.472 €94.489 €78.647 €59.530 €-19.117 €3
202460.066 €-5.189 €154.518 €39.347 €-115.170 €3
202360.300 €-35.719 €179.152 €68.544 €-110.609 €4
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
84 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu produse diverse · Municipiul București

AS
ANETA SHOP IMPORT EXPORT S.R.L.
CUI 55490350 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AS
ADONIS SMART PROJECT S.R.L.
CUI 55486960 · Sector 2 Mun. Bucureşti
EH
ELITE HOLDING S.R.L.
CUI 55466181 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RD
RD DIMELLO VERDANT S.R.L.
CUI 55399392 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RC
RC CONQUEST GRUP S.R.L.
CUI 55137847 · Sector 2 Mun. Bucureşti
HF
HORIZON FOOD S.R.L.
CUI 54803203 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MEHENDES COM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →