identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CUMPĂNA SPRINGS S.R.L.

CAEN 1107 — Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate
CUI 40600004J2019000435154Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
7,84mil lei
▲ 20,7% vs. 2024
Profit net · 2025
383mii lei
▼ 54,9% vs. 2024
Salariați
14
▼ 6,7% vs. 2024
Contracte publice
7
SEAP · activ 2024
În anul 2025, CUMPĂNA SPRINGS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.840.754 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 20,7%. Rezultatul net a fost un profit de 382.974 lei. Datoriile totale au crescut cu 19,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 14.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40600004
Nr. Reg. Comerțului
J2019000435154 · EUID ROONRC.J2019000435154
Cod CAEN
1107 — Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-02-08 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
7.840.754 lei
▲ 20,7%
Profit net
382.974 lei
▼ 54,9%
Datorii
4.761.611 lei
▲ 19,0%
Salariați
14
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.329.108 lei2024: 6.494.860 lei2025: 7.840.754 lei7,84 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 368.317 lei2024: 849.457 lei2025: 382.974 lei383 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 152024: 152025: 141420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,9%
Creștere CA an/an
+20,7%
CA / salariat
560.054 lei
Datorii / active
86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,7%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+68,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20257.840.754 lei382.974 lei4.761.611 lei5.518.074 lei383.946 lei14
20246.494.860 lei849.457 lei4.000.190 lei4.984.568 lei931.136 lei15
20233.329.108 lei368.317 lei2.929.570 lei3.488.523 lei470.057 lei15
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Contracte publice (SEAP)

7

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
7
Valoare totală
3.039 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CUMPANA 1993 SRL4264242în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate · Dâmbovița

AH
AMC H2O SERVICES S.R.L.
CUI 54105090 · Mun. Moreni
AC
ANYPAT CRISTAL S.R.L.
CUI 53082125 · Sat Comişani Com. Comişani
TJ
TEAM JUICE PART S.R.L.
CUI 44898990 · Sat Râu Alb de Jos Com. Râu Alb
AG
AQUA GEBELEIZIS SRL
CUI 31861612 · Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti
AV
ANDRA VICENŢA-COMEX SRL
CUI 17122312 · Sat Dragomireşti Com. Dragomireşti
AD
ANAMCO DRINKS CO S.R.L.
CUI 12864760 · Sat Gulia Com. Tărtăşeşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CUMPĂNA SPRINGS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →