identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

SALES TOP CONSTANT S.R.L.

CAEN 8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
CUI 40617472J2019000270274Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
173mii lei
▲ 28,2% vs. 2024
Profit net · 2025
51mii lei
▲ 11,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, SALES TOP CONSTANT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 172.808 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 28,2%. Rezultatul net a fost un profit de 51.221 lei. Datoriile totale au scăzut cu 11,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40617472
Nr. Reg. Comerțului
J2019000270274 · EUID ROONRC.J2019000270274
Cod CAEN
8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-02-11 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
NEAMŢ
Localitate
Orş. Târgu Neamţ
Adresă
JUD. NEAMŢ, ORŞ. TÂRGU NEAMŢ, STR. LUNCII, NR.24 · 2 firme aici
Cod poștal
615200

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
172.808 lei
▲ 28,2%
Profit net
51.221 lei
▲ 11,0%
Datorii
39.260 lei
▼ 11,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 126.365 lei2024: 134.750 lei2025: 172.808 lei173 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 73.899 lei2024: 46.165 lei2025: 51.221 lei51 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
29,6%
Creștere CA an/an
+28,2%
CA / salariat
172.808 lei
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,5%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+5,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025172.808 lei51.221 lei39.260 lei90.721 lei51.461 lei1
2024134.750 lei46.165 lei44.134 lei90.499 lei46.365 lei1
2023126.365 lei73.899 lei3.789 lei23.852 lei20.063 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

BS
BICAOVIS S.R.L.
CUI 19046777 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · Neamț

NE
NYXX EVENTS S.R.L.
CUI 54088002 · Mun. Piatra Neamţ
HE
HABIBI EVENTS S.R.L.
CUI 53866777 · Sat Tămăşeni Com. Tămăşeni
PS
PETA SIMONA EVENTS S.R.L.
CUI 52139045 · Sat Roznov Orş. Roznov
CS
CAPRICORN STYLE AND FLAVOUR S.R.L.
CUI 50434898 · Sat Săbăoani Com. Săbăoani
AS
ALUNISSAGE S.R.L.
CUI 49167827 · Sat Cordun Com. Cordun
CT
COFFE TIME EVENTS S.R.L.
CUI 48867563 · Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SALES TOP CONSTANT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →