identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

REBYRAIS STAR S.R.L.

CAEN 2223 — Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
CUI 40625149J2019000480154Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
8,01mil lei
▼ 7,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−112mii lei
▼ 122,7% vs. 2024
Salariați
28
▼ 3,4% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2026
În anul 2025, REBYRAIS STAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.007.752 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 7,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 111.907 lei. Datoriile totale au scăzut cu 4,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 28.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-111.907 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40625149
Nr. Reg. Comerțului
J2019000480154 · EUID ROONRC.J2019000480154
Cod CAEN
2223 — Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-02-12 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Mun. Târgovişte
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. CETATEA ALBA, NR.16
Cod poștal
130114

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
8.007.752 lei
▼ 7,1%
Profit net
-111.907 lei
▼ 122,7%
Datorii
1.053.579 lei
▼ 4,4%
Salariați
28
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 8.121.932 lei2024: 8.617.211 lei2025: 8.007.752 lei8,01 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -12.988 lei2024: 493.801 lei2025: -111.907 lei−112 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 302024: 292025: 282820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-1,4%
Creștere CA an/an
-7,1%
CA / salariat
285.991 lei
Datorii / active
68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-22,6%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+3,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20258.007.752 lei-111.907 lei1.053.579 lei1.548.673 lei495.094 lei28
20248.617.211 lei493.801 lei1.102.340 lei1.709.341 lei607.001 lei29
20238.121.932 lei-12.988 lei1.877.523 lei2.490.723 lei613.200 lei30
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
641 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CICAVIEN SRL930755în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții · Dâmbovița

IE
INVERSLUC EXTERN S.R.L.
CUI 47371110 · Mun. Târgovişte
ST
SONILUX TERM S.R.L.
CUI 46191766 · Mun. Târgovişte
DW
DARIALEX WINDOW S.R.L.
CUI 39331620 · Mun. Târgovişte
GG
GLOBAL GOLD SOLUTIONS S.R.L.
CUI 34798960 · Mun. Târgovişte
SI
SIPMEONIA SRL
CUI 24857953 · Mun. Târgovişte
DS
DARINVEST S.R.L.
CUI 18146115 · Mun. Târgovişte

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REBYRAIS STAR S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →