identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

FARMASI COSMETICS RO S.R.L.

CAEN 4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
CUI 40660260J2019002140407Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
44,77mil lei
▼ 4,7% vs. 2024
Profit net · 2025
2,20mil lei
▲ 175,4% vs. 2024
Salariați
16
▼ 30,4% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, FARMASI COSMETICS RO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 44.769.299 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,7%. Rezultatul net a fost un profit de 2.203.662 lei. Datoriile totale au crescut cu 35,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 16.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40660260
Nr. Reg. Comerțului
J2019002140407 · EUID ROONRC.J2019002140407
Cod CAEN
4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-02-19 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
44.769.299 lei
▼ 4,7%
Profit net
2.203.662 lei
▲ 175,4%
Datorii
10.831.055 lei
▲ 35,6%
Salariați
16
▼ -7
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 84.229.242 lei2024: 46.970.447 lei2025: 44.769.299 lei44,77 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.066.079 lei2024: 800.142 lei2025: 2.203.662 lei2,20 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 392024: 232025: 161620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,9%
Creștere CA an/an
-4,7%
CA / salariat
2.798.081 lei
Datorii / active
63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35,2%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+8,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202544.769.299 lei2.203.662 lei10.831.055 lei17.200.134 lei6.258.669 lei16
202446.970.447 lei800.142 lei7.988.879 lei11.909.395 lei4.055.007 lei23
202384.229.242 lei2.066.079 lei16.163.837 lei19.134.651 lei3.254.865 lei39
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · Ilfov

AG
AVAV GROUP S.R.L.
CUI 50849801 · Sat Dragomireşti-Deal Com. Dragomireşti-Vale
EA
ESSENZA ATELIER S.R.L.
CUI 55508848 · Orş. Voluntari
KN
KALI NOVA S.R.L.
CUI 55441136 · Orş. Voluntari
CB
CERA BEAUTY CONCEPT S.R.L.
CUI 55411615 · Sat Domneşti Com. Domneşti
TN
TEO NOVA S.R.L.
CUI 55411410 · Orş. Bragadiru
NS
NADALIAS S.R.L.
CUI 55372150 · Orş. Voluntari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FARMASI COSMETICS RO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →