identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

NLL LAB WORKS S.R.L.

CAEN 6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 40725385J2019000860123Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
149mii lei
▼ 6,6% vs. 2024
Profit net · 2025
33mii lei
▲ 21,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, NLL LAB WORKS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 149.100 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 6,6%. Rezultatul net a fost un profit de 33.023 lei. Datoriile totale au scăzut cu 98,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40725385
Nr. Reg. Comerțului
J2019000860123 · EUID ROONRC.J2019000860123
Cod CAEN
6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-03-04 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. POSTĂVARUL, NR.33 · 4 firme aici
Cod poștal
400268

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
149.100 lei
▼ 6,6%
Profit net
33.023 lei
▲ 21,7%
Datorii
144 lei
▼ 98,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 166.583 lei2024: 159.675 lei2025: 149.100 lei149 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 44.854 lei2024: 27.135 lei2025: 33.023 lei33 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
22,1%
Creștere CA an/an
-6,6%
CA / salariat
149.100 lei
Datorii / active
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85,8%
Creștere medie anuală (2019–2025)
-0,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025149.100 lei33.023 lei144 lei38.645 lei38.501 lei1
2024159.675 lei27.135 lei9.850 lei41.995 lei32.145 lei1
2023166.583 lei44.854 lei8.786 lei55.100 lei46.314 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CP
COMITATUS PARVUS S.R.L.
CUI 39736020 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
AU
ACKERBAU UND MILCHVIEHBETRIEB RC SRL
CUI 33210173 · Creșterea bovinelor de lapte
AF
AGER FINIS SRL
CUI 32231690 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Cluj

AS
ADZURI S.R.L.
CUI 55522559 · Mun. Cluj-Napoca
BE
BARNATECH ENGINEERING S.R.L.
CUI 55522516 · Mun. Cluj-Napoca
NS
NIRENTIS S.R.L.
CUI 55517030 · Mun. Cluj-Napoca
AC
AI COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55509746 · Mun. Cluj-Napoca
AS
AI SOFT COMPLET S.R.L.
CUI 55509720 · Mun. Cluj-Napoca
VL
VENTIO LABS S.R.L.
CUI 55502683 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NLL LAB WORKS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →