identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

SARA ITSUPPORT S.R.L.

CAEN 6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 40772123J12/1043/2019Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
147mii lei
▼ 3,7% vs. 2024
Profit net · 2025
138mii lei
▲ 31,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, SARA ITSUPPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 147.020 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 3,7%. Rezultatul net a fost un profit de 137.642 lei. Datoriile totale au crescut cu 114,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40772123
Nr. Reg. Comerțului
J12/1043/2019 · EUID ROONRC.J12/1043/2019
Cod CAEN
6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-03-12 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BORHANCIULUI, NR.74B, AP.2 · 5 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
147.020 lei
▼ 3,7%
Profit net
137.642 lei
▲ 31,1%
Datorii
19.949 lei
▲ 114,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 75.000 lei2024: 152.616 lei2025: 147.020 lei147 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 48.120 lei2024: 105.014 lei2025: 137.642 lei138 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
93,6%
Creștere CA an/an
-3,7%
CA / salariat
147.020 lei
Datorii / active
14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
111,1%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+19,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025147.020 lei137.642 lei19.949 lei143.810 lei123.861 lei1
2024152.616 lei105.014 lei9.294 lei84.876 lei340 lei1
202375.000 lei48.120 lei11.227 lei112.566 lei25.781 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SG
SAND GALAXY TRANSILVANIA S.R.L.
CUI 46076929 · Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
GC
GRANT CONSULTING REGIO S.R.L.
CUI 40402104 · Activități de consultanță în afaceri și management
SR
SOLANO REFRESH SRL
CUI 37935310 · Alte forme de învățământ n.c.a.
ST
SOHO TECHNOLOGY SRL
CUI 37745374 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
GRANT CONSULTING REGIO S.R.L.40402104în funcțiune
SOHO TECHNOLOGY SRL37745374radiată
SOLANO REFRESH SRL37935310în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Cluj

AS
ADZURI S.R.L.
CUI 55522559 · Mun. Cluj-Napoca
BE
BARNATECH ENGINEERING S.R.L.
CUI 55522516 · Mun. Cluj-Napoca
NS
NIRENTIS S.R.L.
CUI 55517030 · Mun. Cluj-Napoca
AC
AI COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55509746 · Mun. Cluj-Napoca
AS
AI SOFT COMPLET S.R.L.
CUI 55509720 · Mun. Cluj-Napoca
VL
VENTIO LABS S.R.L.
CUI 55502683 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SARA ITSUPPORT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →