identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

VENTALUN MAX S.R.L.

CAEN 4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CUI 40775588J20/518/2019Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
550mii lei
▼ 11,6% vs. 2024
Profit net · 2025
10mii lei
▲ 107,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
3
SEAP · activ 2023
În anul 2025, VENTALUN MAX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 549.571 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 11,6%. Rezultatul net a fost un profit de 10.355 lei. Datoriile totale au crescut cu 15,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (662.576 lei) depășesc activele totale (312.045 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-350.531 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40775588
Nr. Reg. Comerțului
J20/518/2019 · EUID ROONRC.J20/518/2019
Cod CAEN
4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-03-13 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Haţeg
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Orş. Haţeg
Adresă
JUD. HUNEDOARA, ORŞ. HAŢEG, STR. CIMITIRULUI, NR.21
Cod poștal
335500
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
549.571 lei
▼ 11,6%
Profit net
10.355 lei
▲ 107,2%
Datorii
662.576 lei
▲ 15,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 716.266 lei2024: 621.488 lei2025: 549.571 lei550 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -175.210 lei2024: -143.590 lei2025: 10.355 lei10 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,9%
Creștere CA an/an
-11,6%
CA / salariat
549.571 lei
Datorii / active
212%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+13,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025108.975 €2.053 €131.383 €61.876 €-69.507 €1
2024124.932 €-28.865 €115.425 €34.784 €-72.546 €1
2023144.806 €-35.422 €107.402 €51.148 €-43.930 €2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
3.176 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · Hunedoara

GO
GEANI ORLANDO S.R.L.
CUI 54874301 · Sat Ilia Com. Ilia
VP
VAPAL PLAST S.R.L.
CUI 54151070 · Mun. Brad
CC
COLOJI CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52304983 · Sat Jeledinţi Com. Mărtineşti
G8
GABI 83 CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51309788 · Sat Pricaz Com. Turdaş
ES
ERIC SANDRU S.R.L.
CUI 50042134 · Sat Ţebea Com. Baia de Criş
SC
SKOGHEIM CONSTRUCT & REFORMAS S.R.L.
CUI 47728460 · Mun. Deva

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VENTALUN MAX S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →