identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

TOGETHER FASHION S.R.L.

CAEN 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
CUI 41063880J2019005989401Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
8,90mil lei
▲ 4,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−1,17mil lei
▼ 652,0% vs. 2024
Salariați
61
▼ 3,2% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, TOGETHER FASHION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.899.829 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.166.120 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 61.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-1.166.120 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41063880
Nr. Reg. Comerțului
J2019005989401 · EUID ROONRC.J2019005989401
Cod CAEN
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-05-06 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ȘOS COLENTINA, NR.16, BL.A1, AP.B74
Cod poștal
21177
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
8.899.829 lei
▲ 4,2%
Profit net
-1.166.120 lei
▼ 652,0%
Datorii
14.687.899 lei
▲ 17,0%
Salariați
61
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 10.579.030 lei2024: 8.544.577 lei2025: 8.899.829 lei8,90 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.275.050 lei2024: 211.269 lei2025: -1.166.120 lei−1,17 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 642024: 632025: 616120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-13,1%
Creștere CA an/an
+4,2%
CA / salariat
145.899 lei
Datorii / active
86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-49,1%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+12,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20258.899.829 lei-1.166.120 lei14.687.899 lei17.061.913 lei2.374.014 lei61
20248.544.577 lei211.269 lei12.553.388 lei16.093.522 lei3.540.134 lei63
202310.579.030 lei1.275.050 lei8.969.313 lei12.203.430 lei3.328.865 lei64
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

12 firme afiliate

FirmăCUIStare
B.G. EMIST COM S.R.L.38503506în funcțiune
DAV ETERNITY S.R.L.13207939în funcțiune
DESPAGUBIRI VICTIME RUTIERE S.R.L.53879823în funcțiune
DEVELOPMENT DYNAMIC CONSTRUCT S.R.L.51507300în funcțiune
DEZTOTO SH SRL37777821în funcțiune
FAER BLU CONSTRUCT S.R.L.50939300în funcțiune
GENERAL SOLUTION PARTNER S.R.L.52469213în funcțiune
MOLINE DRIVE S.R.L.42965589în funcțiune
RAFOV CONSTRUCT S.R.L.51507297în funcțiune
RBT CLEANING SERVICES S.R.L.50535540în funcțiune
RBT PROFESIONAL CLEAR LOGISTIC S.R.L.49256738în funcțiune
WIC IDEAL CONSTRUCTION S.R.L.51356631în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat · Municipiul București

BS
BRIGHTCORE S.R.L.
CUI 55445243 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RG
REDSTONE GLOBAL S.R.L.
CUI 55423709 · Sector 2 Mun. Bucureşti
FG
F&F GLOBEXA S.R.L.
CUI 55385125 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BC
BUSINESS CENTER MET S.R.L.
CUI 55258750 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SB
SILVER BRIDGE S.R.L.
CUI 55253876 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MH
MAUTIL HITEC S.R.L.
CUI 55196614 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TOGETHER FASHION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →