identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

TOMA COFRAGE 2019 S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 41067865J30/570/2019Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
281mii lei
▼ 44,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−58mii lei
▼ 171,8% vs. 2024
Salariați
1
▼ 66,7% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, TOMA COFRAGE 2019 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 280.826 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 44,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 58.204 lei. Datoriile totale au scăzut cu 73,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-58.204 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41067865
Nr. Reg. Comerțului
J30/570/2019 · EUID ROONRC.J30/570/2019
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-05-06 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Sat Lazuri Com. Lazuri
Adresă
JUD. SATU MARE, SAT LAZURI COM. LAZURI, LAZURI, NR.932F
Cod poștal
447170

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
280.826 lei
▼ 44,8%
Profit net
-58.204 lei
▼ 171,8%
Datorii
4.168 lei
▼ 73,2%
Salariați
1
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 298.609 lei2024: 508.887 lei2025: 280.826 lei281 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 78.514 lei2024: 81.042 lei2025: -58.204 lei−58 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-20,7%
Creștere CA an/an
-44,8%
CA / salariat
280.826 lei
Datorii / active
3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-46,3%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+54,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025280.826 lei-58.204 lei4.168 lei129.768 lei125.600 lei1
2024508.887 lei81.042 lei15.569 lei199.373 lei183.804 lei3
2023298.609 lei78.514 lei9.703 lei112.465 lei102.762 lei3
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Satu Mare

PR
PLACOSTAR RO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50354152 · Sat Lazuri Com. Lazuri
AI
A&M ILLES CONSTRUCT S.R.L.
CUI 48707767 · Sat Lazuri Com. Lazuri
AI
ASZ21 INVEST S.R.L.
CUI 44565597 · Sat Lazuri Com. Lazuri
MA
MAH AVENT TRUST S.R.L.
CUI 43756220 · Sat Lazuri Com. Lazuri
E&
EDINA & SZINTIA CONSTRUCT S.R.L.
CUI 42230170 · Sat Lazuri Com. Lazuri
GI
GHECO INVEST SRL
CUI 36677719 · Sat Lazuri Com. Lazuri

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TOMA COFRAGE 2019 S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →