identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

LOMARISA CONSTRUCT DTS S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 41134832J25/441/2019Plătitor TVA din 2023TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,43mil lei
▲ 148,3% vs. 2024
Profit net · 2025
848mii lei
▲ 229,8% vs. 2024
Salariați
7
▲ 75,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, LOMARISA CONSTRUCT DTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.430.158 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 148,3%. Rezultatul net a fost un profit de 847.723 lei. Datoriile totale au scăzut cu 46,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41134832
Nr. Reg. Comerțului
J25/441/2019 · EUID ROONRC.J25/441/2019
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-05-17 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MEHEDINŢI
Localitate
Sat Dudaşu Com. Şimian
Adresă
JUD. MEHEDINŢI, SAT DUDAŞU COM. ŞIMIAN, DUDAŞU, NR.6
Cod poștal
227449

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.430.158 lei
▲ 148,3%
Profit net
847.723 lei
▲ 229,8%
Datorii
198.194 lei
▼ 46,1%
Salariați
7
▲ +3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 476.879 lei2024: 575.977 lei2025: 1.430.158 lei1,43 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 249.357 lei2024: 257.022 lei2025: 847.723 lei848 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 42025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
59,3%
Creștere CA an/an
+148,3%
CA / salariat
204.308 lei
Datorii / active
19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+79,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.430.158 lei847.723 lei198.194 lei1.046.157 lei847.963 lei7
2024575.977 lei257.022 lei367.455 lei744.419 lei376.964 lei4
2023476.879 lei249.357 lei282.355 lei728.387 lei446.032 lei3
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Mehedinți

RA
ROBERT ANA MARIA CONSTRUCTIONI S.R.L.
CUI 51083108 · Sat Malovăţ Com. Malovăţ
FM
FEDERAL MOGUL CONSTRUCTION S.R.L.
CUI 51082773 · Sat Rogova Com. Rogova
TC
T.C.W. EXPERT-CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51057885 · Mun. Drobeta-Turnu Severin
EB
EXA BRICK S.R.L.
CUI 50996543 · Sat Corcova Com. Corcova
CC
CPS CONSTRUCTUTIL S.R.L.
CUI 50763394 · Mun. Drobeta-Turnu Severin
AB
A.B.A. TIR-RENOV S.R.L.
CUI 50728516 · Mun. Drobeta-Turnu Severin

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LOMARISA CONSTRUCT DTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →