identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

BEAUTY STYLE COSMETIC S.R.L.

CAEN 9604 — Activități de întreținere corporală
CUI 41179362J26/1186/2019Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
319mii lei
▲ 8,1% vs. 2024
Profit net · 2025
2.048lei
▼ 80,0% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, BEAUTY STYLE COSMETIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 318.633 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 8,1%. Rezultatul net a fost un profit de 2.048 lei. Datoriile totale au crescut cu 23,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41179362
Nr. Reg. Comerțului
J26/1186/2019 · EUID ROONRC.J26/1186/2019
Cod CAEN
9604 — Activități de întreținere corporală
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9623. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-05-27 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. CUTEZANŢEI, NR.61 · 5 firme aici
Cod poștal
540455
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-29 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
318.633 lei
▲ 8,1%
Profit net
2.048 lei
▼ 80,0%
Datorii
43.089 lei
▲ 23,2%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 297.285 lei2024: 294.663 lei2025: 318.633 lei319 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -15.408 lei2024: 10.232 lei2025: 2.048 lei2.04820232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,6%
Creștere CA an/an
+8,1%
CA / salariat
106.211 lei
Datorii / active
95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
82,4%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+13,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025318.633 lei2.048 lei43.089 lei45.574 lei2.485 lei3
2024294.663 lei10.232 lei34.978 lei35.415 lei437 lei3
2023297.285 lei-15.408 lei28.903 lei19.107 lei-9.796 lei4
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-29.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TF
TEQ FLASK ORIGINAL S.R.L.
CUI 43133655 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor
AE
ALEMAR ESTET S.R.L.
CUI 34653209 · Restaurante
ES
ESTHETIQUE S.R.L.
CUI 18618765 · Activități de întreținere corporală
R2
RAM 2005 SRL
CUI 17283750 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de întreținere corporală · Mureș

SS
SOLORAND S.R.L.
CUI 49357392 · Mun. Târgu Mureş
ES
ELOTER S.R.L.
CUI 48489590 · Mun. Târgu Mureş
AS
ANPA S.R.L.
CUI 47372736 · Mun. Târgu Mureş
GF
GOOD FOR ALL S.R.L.
CUI 47320885 · Mun. Târgu Mureş
SM
STREAMLINE MANAGEMENT S.R.L.
CUI 46218756 · Mun. Târgu Mureş
DC
DOLCE CARISMA S.R.L.
CUI 41226324 · Mun. Târgu Mureş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BEAUTY STYLE COSMETIC S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →