identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

REFORM ARCHITECTURE S.R.L.

CAEN 4540 — Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
CUI 41209811J40/7269/2019Neplătitor TVAVerificat ANAF 03.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
105mii lei
▼ 0,4% vs. 2024
Profit net · 2025
3.162lei
▼ 92,9% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
7ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

REFORM ARCHITECTURE S.R.L. (CUI 41209811, nr. J40/7269/2019) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2019. Activitatea principală: comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN 4540). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 105 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, REFORM ARCHITECTURE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 104.774 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,4%. Rezultatul net a fost un profit de 3.162 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,2% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41209811
Nr. Reg. Comerțului
J40/7269/2019 · EUID ROONRC.J40/7269/2019
Cod CAEN
4540 — Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4618, 4673, 4783, 4792, 9532. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-06-03 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. DRUMUL TABEREI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 285 firme.

100 mN123456
  1. MIDEC PROCONS S.R.L. · 18 m · CAEN 7420 · +2 firme la aceeași adresă
  2. AZPM SOLUTIONS S.R.L. · 36 m · CAEN 7112
  3. STEFAN RO IMPEX SRL · 40 m · CAEN 4712 · +14 firme la aceeași adresă
  4. MCL SOFTWARE COMPANY SRL · 75 m · CAEN 6220 · +7 firme la aceeași adresă
  5. OSR YAPI CONSTRUCT S.R.L. · 85 m · CAEN 4521 · +7 firme la aceeași adresă
  6. ALEX EXPERT BUSINESS SRL · 89 m · CAEN 6920 · +4 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025105 mii lei▼ 0,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
26 mii53 mii79 mii105 mii2023 · cifră de afaceri: 53.073 lei2023 · profit net: 11.832 lei20232024 · cifră de afaceri: 105.182 lei2024 · profit net: 44.557 lei20242025 · cifră de afaceri: 104.774 lei105 mii2025 · profit net: 3.162 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
68 mii lei▼ 7,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4540 · 122 firme · mai sus decât 36% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Municipiul București · mai sus decât 28% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
3,0% marjă · mai sus decât 54% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
3,0%
Creștere CA an/an
-0,4%
Datorii / active
96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
94,1%
Grad de îndatorare
96%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025104.774−0,4%3.162−92,9%3,0%67.84270.9453.362—
2024105.182+98,2%44.557+277%42,4%73.114147.84975.252—
202353.07311.83222,3%6.97737.67230.695—

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
KUB ARCHITECTS & PLANNERS SRL25042516radiată
KUB ARCHITECTS SRL17923515radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 2 active, cifră de afaceri cumulată 278 mii lei, 1 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre REFORM ARCHITECTURE S.R.L.

Este REFORM ARCHITECTURE S.R.L. o firmă activă?

Da. REFORM ARCHITECTURE S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este REFORM ARCHITECTURE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, REFORM ARCHITECTURE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 03.11.2026).

Ce cifră de afaceri are REFORM ARCHITECTURE S.R.L.?

În 2025, REFORM ARCHITECTURE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 104.774 lei, în scădere cu 0,4% față de 2024, și un profit net de 3.162 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este REFORM ARCHITECTURE S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care REFORM ARCHITECTURE S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 30.09.2026.

Are REFORM ARCHITECTURE S.R.L. datorii la ANAF?

REFORM ARCHITECTURE S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul REFORM ARCHITECTURE S.R.L.?

Sediul social declarat al REFORM ARCHITECTURE S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. DRUMUL TABEREI.

Ce activitate are REFORM ARCHITECTURE S.R.L.?

Activitatea principală declarată a REFORM ARCHITECTURE S.R.L. este „Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor” (cod CAEN 4540).

Când a fost înființată REFORM ARCHITECTURE S.R.L.?

REFORM ARCHITECTURE S.R.L. a fost înregistrată pe 03.06.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/7269/2019.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REFORM ARCHITECTURE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala