identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 41211374J13/2142/2019Neplătitor TVAVerificat ANAF 04.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
372mii lei
▲ 386,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−40mii lei
▲ 25,2% vs. 2024
Salariați
6
▲ 500,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. (CUI 41211374, nr. J13/2142/2019) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Techirghiol, județul Constanța, înființată în 2019. Activitatea principală: lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 372 mii lei și 6 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 372.315 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 386,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 39.767 lei. Datoriile totale au crescut cu 391,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (448.480 lei) depășesc activele totale (358.994 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-89.486 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-39.767 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41211374
Nr. Reg. Comerțului
J13/2142/2019 · EUID ROONRC.J13/2142/2019
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-06-03 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Orş. Techirghiol
Adresă
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. TECHIRGHIOL, STR. MIHAIL EMINESCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
906100

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025372 mii lei▲ 386,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
93 mii186 mii279 mii372 mii2023 · profit net: -400 lei20232024 · cifră de afaceri: 76.483 lei2024 · profit net: -53.173 lei20242025 · cifră de afaceri: 372.315 lei372 mii2025 · profit net: -39.767 lei2025
Salariați
6▲ 500,0%
20242025
Datorii totale
448 mii lei▲ 391,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4120 · 13.525 firme · mai sus decât 65% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Constanța · mai sus decât 62% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
-10,7% marjă · mai sus decât 27% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-10,7%
Creștere CA an/an
+386,8%
CA / salariat
62.053 lei
Datorii / active
125%
Grad de îndatorare
125%
Angajați, în timp
1 → 6 (2024–2025, +500%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025372.315+387%-39.767-10,7%448.480358.994-89.4866
202476.483-53.173-69,5%91.27541.557-49.7181
2023—-400—9.96013.4153.455—
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-06-0419358/212/2026Judecătoria Constantavalidare poprire 1018/RC/2012FondTerţ poprit
2024-05-2415178/212/2024Judecătoria Constantavalidare poprire 1257/BA/2016FondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
PARLIA GROUP S.R.L.55517170—

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 372 mii lei, 6 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Constanța

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-11-04Statut TVAPlătitor TVANeplătitor TVA

Întrebări despre REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L.

Este REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. o firmă activă?

Da. REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 04.11.2026).

Ce cifră de afaceri are REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L.?

În 2025, REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 372.315 lei, în creștere cu 386,8% față de 2024, și o pierdere netă de 39.767 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L.?

În 2025, REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. a raportat un număr mediu de 6 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. procese în instanță?

Da, REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. apare în 2 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. datorii la ANAF?

REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L.?

Sediul social declarat al REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. este în JUD. CONSTANŢA, ORŞ. TECHIRGHIOL, STR. MIHAIL EMINESCU.

Ce activitate are REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L.?

Activitatea principală declarată a REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120).

Când a fost înființată REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L.?

REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. a fost înregistrată pe 03.06.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J13/2142/2019.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REB & NAT ANTREPRENOR S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala