identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

ROMAR SERV INVEST S.R.L.

CAEN 4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
CUI 41273067J2019002494128Neplătitor TVAVerificat ANAF 30.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
199mii lei
▲ 12,8% vs. 2024
Profit net · 2025
23mii lei
▼ 44,6% vs. 2024
Salariați
1
Vechime
7ani
din 2019
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ROMAR SERV INVEST S.R.L. (CUI 41273067, nr. J2019002494128) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Gherla, județul Cluj, înființată în 2019. Activitatea principală: intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN 4613). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 199 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 30.10.2026.

În anul 2025, ROMAR SERV INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 199.352 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 12,8%. Rezultatul net a fost un profit de 23.313 lei. Datoriile totale au crescut cu 236,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41273067
Nr. Reg. Comerțului
J2019002494128 · EUID ROONRC.J2019002494128
Cod CAEN
4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-06-14 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Gherla
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. TRANDAFIRILOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
405300
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 21 firme.

100 m250 mN123456
  1. NAVADA SHOP SRL · 191 m · CAEN 1071
  2. VALDAVIA 15 S.R.L. · 250 m · CAEN 4763 · +6 firme la aceeași adresă
  3. SAFEGLASS SRL · 267 m · CAEN 4332 · +1 firme la aceeași adresă
  4. BUNESTI PRODCOM S.R.L. · 274 m · CAEN 5111 · +17 firme la aceeași adresă
  5. MESERIASUL SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA GHERLA · 285 m · CAEN 1520
  6. AMATOP SRL · 293 m · CAEN 5630 · +10 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025199 mii lei▲ 12,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
50 mii100 mii150 mii199 mii2023 · cifră de afaceri: 182.761 lei2023 · profit net: 6.336 lei20232024 · cifră de afaceri: 176.775 lei2024 · profit net: 42.113 lei20242025 · cifră de afaceri: 199.352 lei199 mii2025 · profit net: 23.313 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
14 mii lei▲ 236,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4613 · 960 firme · mai sus decât 33% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Cluj · mai sus decât 48% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
11,7% marjă · mai sus decât 63% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
11,7%
Creștere CA an/an
+12,8%
CA / salariat
199.352 lei
Datorii / active
3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5,5%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+21,9%/an
Grad de îndatorare
3%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025199.352+12,8%23.313−44,6%11,7%14.434435.420420.9861
2024176.775−3,3%42.113+565%23,8%4.290409.964405.674—
2023182.7616.3363,5%12.765376.326363.5611
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-30.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca reclamant
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-12-2331784/211/2024Judecătoria Clujnapocarezoluţiune contractFondReclamant

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ROMAR SERV INVEST S.R.L.

Este ROMAR SERV INVEST S.R.L. o firmă activă?

Da. ROMAR SERV INVEST S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 30.10.2026).

Este ROMAR SERV INVEST S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, ROMAR SERV INVEST S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 30.10.2026).

Ce cifră de afaceri are ROMAR SERV INVEST S.R.L.?

În 2025, ROMAR SERV INVEST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 199.352 lei, în creștere cu 12,8% față de 2024, și un profit net de 23.313 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ROMAR SERV INVEST S.R.L.?

În 2025, ROMAR SERV INVEST S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este ROMAR SERV INVEST S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ROMAR SERV INVEST S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are ROMAR SERV INVEST S.R.L. procese în instanță?

Da, ROMAR SERV INVEST S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are ROMAR SERV INVEST S.R.L. datorii la ANAF?

ROMAR SERV INVEST S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ROMAR SERV INVEST S.R.L.?

Sediul social declarat al ROMAR SERV INVEST S.R.L. este în JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. TRANDAFIRILOR.

Ce activitate are ROMAR SERV INVEST S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ROMAR SERV INVEST S.R.L. este „Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții” (cod CAEN 4613).

Când a fost înființată ROMAR SERV INVEST S.R.L.?

ROMAR SERV INVEST S.R.L. a fost înregistrată pe 14.06.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2019002494128.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROMAR SERV INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala