identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

NAGY CONSTRUCŢII & FINISAJE S.R.L.-D.

CAEN 4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CUI 41273156J12/2488/2019Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
76mii lei
▲ 170,5% vs. 2023
Profit net · 2024
−79mii lei
▼ 2.361,3% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2024, NAGY CONSTRUCŢII & FINISAJE S.R.L.-D. a raportat o cifră de afaceri de 75.750 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 170,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 78.983 lei. Datoriile totale au crescut cu 853,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (65.425 lei) depășesc activele totale (47.006 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-18.419 lei) în bilanțul depus pe 2024.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-78.983 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41273156
Nr. Reg. Comerțului
J12/2488/2019 · EUID ROONRC.J12/2488/2019
Cod CAEN
4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-06-14 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Sic Com. Sic
Adresă
JUD. CLUJ, SAT SIC COM. SIC, STR. STRADA II, NR.332
Cod poștal
407540

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
75.750 lei
▲ 170,5%
Profit net
-78.983 lei
▼ 2.361,3%
Datorii
65.425 lei
▲ 853,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 47.000 lei2023: 28.000 lei2024: 75.750 lei76 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 33.613 lei2023: -3.209 lei2024: -78.983 lei−79 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-104,3%
Creștere CA an/an
+170,5%
CA / salariat
75.750 lei
Datorii / active
139%
Creștere medie anuală (2019–2024)
+28,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202475.750 lei-78.983 lei65.425 lei47.006 lei-18.419 lei1
202328.000 lei-3.209 lei6.862 lei67.426 lei60.564 lei1
202247.000 lei33.613 lei5.846 lei69.619 lei63.773 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · Cluj

SB
SIC BOBO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50628061 · Sat Sic Com. Sic
KS
KINCSKATTIM S.R.L.
CUI 37451794 · Sat Sic Com. Sic
MS
MULTISKILL SERVICES S.R.L.
CUI 54918769 · Mun. Turda
DS
DOUBLEMAT S.R.L.
CUI 54918556 · Mun. Turda
PS
PRO SOLUTION CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54433186 · Sat Baciu Com. Baciu
U&
URSU & ANA FINISAJE S.R.L.
CUI 54412213 · Mun. Câmpia Turzii

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NAGY CONSTRUCŢII & FINISAJE S.R.L.-D. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →