identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

MUNGART MOTORS S.R.L.

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 41274658J2019002311137Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,63mil lei
▲ 49,5% vs. 2024
Profit net · 2025
464mii lei
▲ 282,5% vs. 2024
Salariați
9
▲ 28,6% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, MUNGART MOTORS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.630.834 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 49,5%. Rezultatul net a fost un profit de 464.265 lei. Datoriile totale au crescut cu 48,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41274658
Nr. Reg. Comerțului
J2019002311137 · EUID ROONRC.J2019002311137
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-06-18 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. CRIŞULUI, NR.4E · 2 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
12 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.630.834 lei
▲ 49,5%
Profit net
464.265 lei
▲ 282,5%
Datorii
1.559.693 lei
▲ 48,5%
Salariați
9
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.959.000 lei2024: 2.428.817 lei2025: 3.630.834 lei3,63 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 67.248 lei2024: 121.376 lei2025: 464.265 lei464 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 72025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
12,8%
Creștere CA an/an
+49,5%
CA / salariat
403.426 lei
Datorii / active
73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
81,6%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+77,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.630.834 lei464.265 lei1.559.693 lei2.128.679 lei568.986 lei9
20242.428.817 lei121.376 lei1.050.263 lei1.221.515 lei171.252 lei7
20231.959.000 lei67.248 lei811.013 lei860.848 lei49.835 lei6
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

LS
LUM SIX STORY S.R.L.
CUI 44333562 · Restaurante

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
PASSIONATE ACCOUNTANTS S.R.L.39889465în funcțiune
AFAPI TRADE SRL17025611radiată
CONTAJOY S.R.L.43627713radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Constanța

DR
DOCTORUL ROŢILOR AUTO S.R.L.
CUI 55484617 · Mun. Constanţa
MW
MC WRAPS S.R.L.
CUI 55463339 · Mun. Constanţa
AC
AMINA CAR SERV S.R.L.
CUI 55206360 · Mun. Constanţa
MI
MAR-ILIAS AUTO S.R.L.
CUI 54782801 · Mun. Constanţa
PS
POWER START S.R.L.
CUI 54692890 · Mun. Constanţa
DG
DENZYN GARAGE S.R.L.
CUI 54686758 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MUNGART MOTORS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →