identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

TERMOBLUE S.R.L.

CAEN 4329 — Alte lucrări de instalații pentru construcții
CUI 41326544J26/1418/2019Neplătitor TVAVerificat ANAF 13.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
96mii lei
▲ 24,8% vs. 2024
Profit net · 2025
32mii lei
▲ 218,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, TERMOBLUE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 95.550 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 24,8%. Rezultatul net a fost un profit de 31.831 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (205.430 lei) depășesc activele totale (69.367 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-136.063 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41326544
Nr. Reg. Comerțului
J26/1418/2019 · EUID ROONRC.J26/1418/2019
Cod CAEN
4329 — Alte lucrări de instalații pentru construcții
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4323, 4324. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-06-27 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. BUDAI NAGY ANTAL · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. SERVICE EURANIS S.R.L. · 25 m · CAEN 9521 · +1 firme la aceeași adresă
  2. OTANER SRL · 27 m · CAEN 6442 · +4 firme la aceeași adresă
  3. ART MEMORIES SRL · 36 m · CAEN 7420
  4. TRANS EURO SRL · 38 m · CAEN 4933 · +15 firme la aceeași adresă
  5. BUCĂTĂRIA BIG MICI S.R.L. · 48 m · CAEN 5610
  6. VIVA RODET SRL · 50 m · CAEN 4933 · +4 firme la aceeași adresă
  7. POPESTATE S.R.L. · 71 m · CAEN 5611 · +1 firme la aceeași adresă
  8. KIRA FLOWERS SRL · 72 m · CAEN 4776

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202596 mii lei▲ 24,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
24 mii48 mii72 mii96 mii2023 · cifră de afaceri: 62.740 lei2023 · profit net: 6.786 lei20232024 · cifră de afaceri: 76.560 lei2024 · profit net: 9.984 lei20242025 · cifră de afaceri: 95.550 lei96 mii2025 · profit net: 31.831 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
205 mii lei▼ 0,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 4329 · 379 firme · mai sus decât 21% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Mureș · mai sus decât 30% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
33,3% marjă · mai sus decât 72% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
33,3%
Creștere CA an/an
+24,8%
CA / salariat
95.550 lei
Datorii / active
296%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+60,7%/an
Grad de îndatorare
296%
Angajați, în timp
2 → 1 (2021–2025, -50%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202595.550+24,8%31.831+219%33,3%205.43069.367-136.0631
202476.560+22,0%9.984+47,1%13,0%207.09839.204-167.8941
202362.7406.78610,8%192.76514.888-177.8771
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-13.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
KAJAN SRL10990509radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 96 mii lei, 1 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Alte lucrări de instalații pentru construcții · Mureș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TERMOBLUE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →