identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CENTRUL PENTRU CERTIFICAREA SISTEMELOR DE MANAGEMENT S.R.L.

CAEN 7120 — Activități de testări și analize tehnice
CUI 41345457J2019000813525Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
347mii lei
▲ 478,4% vs. 2024
Profit net · 2025
107mii lei
▲ 1.058,6% vs. 2024
Salariați
2
Contracte publice
4
SEAP · activ 2026
În anul 2025, CENTRUL PENTRU CERTIFICAREA SISTEMELOR DE MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 347.014 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 478,4%. Rezultatul net a fost un profit de 107.127 lei. Datoriile totale au scăzut cu 24,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41345457
Nr. Reg. Comerțului
J2019000813525 · EUID ROONRC.J2019000813525
Cod CAEN
7120 — Activități de testări și analize tehnice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-07-03 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
347.014 lei
▲ 478,4%
Profit net
107.127 lei
▲ 1.058,6%
Datorii
40.238 lei
▼ 24,6%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 17.000 lei2024: 60.000 lei2025: 347.014 lei347 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -5.015 lei2024: -11.175 lei2025: 107.127 lei107 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
30,9%
Creștere CA an/an
+478,4%
CA / salariat
173.507 lei
Datorii / active
31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
119,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025347.014 lei107.127 lei40.238 lei130.242 lei90.004 lei2
202460.000 lei-11.175 lei53.378 lei36.255 lei-17.123 lei0
202317.000 lei-5.015 lei21.230 lei15.282 lei-5.948 lei
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Contracte publice (SEAP)

4

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
4
Valoare totală
369.945 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ICE PRODUCTION SRL31794319radiată
ROVENT INVEST SRL24360678radiată
TOP RESULTS SRL35081229radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de testări și analize tehnice · Giurgiu

AI
AUTO INSPECT PRO S.R.L.
CUI 54468044 · Sat Bulbucata Com. Bulbucata
GP
GABI PETRE ITP S.R.L.
CUI 53598534 · Sat Ulmi Com. Ulmi
DI
DAMI ITP SOLUTIONS S.R.L.
CUI 53362834 · Orş. Bolintin-Vale
LI
LGC ITP GROUP S.R.L.
CUI 53162470 · Sat Palanca Com. Floreşti-Stoeneşti
EC
EDMAR CREW S.R.L.
CUI 53067834 · Sat Mogoşeşti Com. Adunaţii-Copăceni
AI
AGRITECH ITP S.R.L.
CUI 53067761 · Sat Mogoşeşti Com. Adunaţii-Copăceni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CENTRUL PENTRU CERTIFICAREA SISTEMELOR DE MANAGEMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →