identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

ROVENT INVEST SRL

CAEN 8129 — Alte activități de curățenie
CUI 24360678J52/580/2010Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152019 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2019
46mii lei
▼ 15,0% vs. 2018
Profit net · 2019
16mii lei
▲ 184,0% vs. 2018
Salariați
1
— constant
Vechime
18ani
din 2008
În anul 2019, ROVENT INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 45.848 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 15,0%. Rezultatul net a fost un profit de 15.697 lei. Datoriile totale au scăzut cu 31,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Datorii peste active — Datoriile (496.676 lei) depășesc activele totale (450.030 lei) în 2019.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-46.646 lei) în bilanțul depus pe 2019.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
24360678
Nr. Reg. Comerțului
J52/580/2010 · EUID ROONRC.J52/580/2010
Cod CAEN
8129 — Alte activități de curățenie
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 8123. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-08-21 (18 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GIURGIU
Localitate
Com. Greaca
Adresă
JUD. GIURGIU, COM. GREACA, GREACA, NR.25
Cod poștal
87120
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-25 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2019)
45.848 lei
▼ 15,0%
Profit net
15.697 lei
▲ 184,0%
Datorii
496.676 lei
▼ 31,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2017: 51.223 lei2018: 53.967 lei2019: 45.848 lei46 mii20172019
Evoluția profitului net
2017: -151.251 lei2018: -18.679 lei2019: 15.697 lei16 mii20172019
Evoluția numărului de salariați
2017: 12018: 12019: 1120172019

Indicatori derivați (2019)

Marjă netă
34,2%
Creștere CA an/an
-15,0%
CA / salariat
45.848 lei
Datorii / active
110%
Creștere medie anuală (2015–2019)
-52,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
201945.848 lei15.697 lei496.676 lei450.030 lei-46.646 lei1
201853.967 lei-18.679 lei724.186 lei859.897 lei44.265 lei1
201751.223 lei-151.251 lei868.608 lei1.068.717 lei62.943 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2014–2016) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2017–2019). Ultima actualizare: 2026-08-25.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

11 firme afiliate · 6 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ALL BLAST SRL33661319radiată
BLAST 2014 SRL33690705radiată
CENTRUL PENTRU CERTIFICAREA SISTEMELOR DE MANAGEMENT S.R.L.41345457în funcțiune
ICE PRODUCTION SRL31794319radiată
INTERBI INVEST SRL34059754radiată
ROV PRODUCTION SERVICE SRL31839356radiată
ROVENT FACILITY MANAGEMENT S.R.L.54581638în funcțiune
ROVENT INTRETINERE CLADIRI SRL34059762în funcțiune
SABLAM TOT SRL34059746în funcțiune
SOCIETATEA PENTRU CERTIFICĂRI ISO S.R.L.28298897radiată
TOP RESULTS SRL35081229în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de curățenie · Giurgiu

AT
ANDREI TRANS TOUR S.R.L.
CUI 50239838 · Sat Uzunu Com. Călugăreni
PS
PESTMONITOR S.R.L.
CUI 49554327 · Sat Daia Com. Daia
BC
BIODIS CLEAN AFFAIR S.R.L.
CUI 43069510 · Sat Crevedia Mică Com. Crevedia Mare
DV
DDD VLAȘCA SUD S.R.L.
CUI 42929292 · Mun. Giurgiu
IC
IRIDAN COMPACT S.R.L.
CUI 39709351 · Orş. Bolintin-Vale
P&
P & S MERCURY LINE S.R.L.
CUI 38560820 · Sat Roata de Jos Com. Roata de Jos

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROVENT INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →