identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

ORBAN LORAND INVEST S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 41381182J26/1506/2019Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
485mii lei
▲ 119,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−67mii lei
▲ 31,6% vs. 2024
Salariați
5
▲ 66,7% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, ORBAN LORAND INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 485.307 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 119,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 67.282 lei. Datoriile totale au crescut cu 52,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (628.541 lei) depășesc activele totale (479.577 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-176.446 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-67.282 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41381182
Nr. Reg. Comerțului
J26/1506/2019 · EUID ROONRC.J26/1506/2019
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-07-10 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
485.307 lei
▲ 119,2%
Profit net
-67.282 lei
▲ 31,6%
Datorii
628.541 lei
▲ 52,5%
Salariați
5
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 64.864 lei2024: 221.405 lei2025: 485.307 lei485 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -148.675 lei2024: -98.405 lei2025: -67.282 lei−67 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-13,9%
Creștere CA an/an
+119,2%
CA / salariat
97.061 lei
Datorii / active
131%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+17,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025485.307 lei-67.282 lei628.541 lei479.577 lei-176.446 lei5
2024221.405 lei-98.405 lei412.090 lei331.733 lei-109.164 lei3
202364.864 lei-148.675 lei305.006 lei318.852 lei-10.759 lei3
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Mureș

BS
BIRENDRA S.R.L.
CUI 45389316 · Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş
PH
PATRIK HOUSE CONSTRUCT S.R.L.
CUI 43915490 · Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş
ES
EUROCRAFTSMAN S.R.L.
CUI 43844976 · Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş
ȘM
ȘAPE MECANIZATE FLORIN S.R.L.
CUI 43521606 · Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş
EH
EDEN HOME RESIDENCE S.R.L.
CUI 41699462 · Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş
MI
MARCMIR INVEST HOUSE S.R.L.
CUI 41165049 · Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2023-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ORBAN LORAND INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →