identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

OMS CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4335 — Alte lucrări de finisare
CUI 41429159J2019000458148Plătitor TVA din 2021Verificat ANAF 06.11.2026pavajeoprea.roActivăLicență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,82mil lei
▲ 492,4% vs. 2024
Profit net · 2025
34mii lei
▲ 395,1% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

OMS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41429159, nr. J2019000458148) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Băcel, comuna Chichiș, județul Covasna, înființată în 2019. Activitatea principală: alte lucrări de finisare (CAEN 4335). Este plătitoare de TVA din 2021. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,82 mil lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, OMS CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.822.081 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 492,4%. Rezultatul net a fost un profit de 33.541 lei. Datoriile totale au crescut cu 226,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41429159
Nr. Reg. Comerțului
J2019000458148 · EUID ROONRC.J2019000458148
Cod CAEN
4335 — Alte lucrări de finisare
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-07-23 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
COVASNA
Localitate
Sat Băcel Com. Chichiş
Adresă
JUD. COVASNA, SAT BĂCEL COM. CHICHIŞ, BĂCEL
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
527076

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
pavajeoprea.ro
Email
office@pavajeoprea.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,82 mil lei▲ 492,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
456 mii911 mii1,37 mil1,82 mil2023 · cifră de afaceri: 328.311 lei2023 · profit net: 189.775 lei20232024 · cifră de afaceri: 307.584 lei2024 · profit net: 6.775 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.822.081 lei1,82 mil2025 · profit net: 33.541 lei2025
Salariați
2▲ 100,0%
20232025
Datorii totale
823 mii lei▲ 226,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4335 · 465 firme · mai sus decât 90% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Covasna · mai sus decât 84% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
1,8% marjă · mai sus decât 29% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,8%
Creștere CA an/an
+492,4%
CA / salariat
911.041 lei
Datorii / active
74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11,5%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+60,2%/an
Grad de îndatorare
74%
Angajați, în timp
1 → 2 (2021–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.822.081+492%33.541+395%1,8%822.7951.112.822290.8142
2024307.584−6,3%6.775−96,4%2,2%252.161508.647257.2731
2023328.311189.77557,8%187.834437.544250.4971
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transport rutier de marfă/persoane
OMS CONSTRUCT SRL, PREJMER
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte lucrări de finisare · Covasna

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre OMS CONSTRUCT S.R.L.

Este OMS CONSTRUCT S.R.L. o firmă activă?

Da. OMS CONSTRUCT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este OMS CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, OMS CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.08.2021 (verificare ANAF din 06.11.2026). Codul de TVA este RO41429159.

Ce cifră de afaceri are OMS CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, OMS CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.822.081 lei, în creștere cu 492,4% față de 2024, și un profit net de 33.541 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are OMS CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, OMS CONSTRUCT S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este OMS CONSTRUCT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care OMS CONSTRUCT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 22.09.2026.

Are OMS CONSTRUCT S.R.L. datorii la ANAF?

OMS CONSTRUCT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul OMS CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social declarat al OMS CONSTRUCT S.R.L. este în JUD. COVASNA, SAT BĂCEL COM. CHICHIŞ, BĂCEL.

Ce activitate are OMS CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a OMS CONSTRUCT S.R.L. este „Alte lucrări de finisare” (cod CAEN 4335).

Când a fost înființată OMS CONSTRUCT S.R.L.?

OMS CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată pe 23.07.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2019000458148.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
OMS CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala