identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

POMPE DE CALDURA ASG S.R.L.

CAEN 2825 — Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exclusiv a echipamentelor de uz casnic
CUI 41443013J39/839/2019Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
120mii lei
▼ 26,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−1.170lei
▲ 87,1% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
3
SEAP · activ 2023
În anul 2025, POMPE DE CALDURA ASG S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 120.369 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 26,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.170 lei. Datoriile totale au scăzut cu 20,8% față de anul anterior.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-1.170 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41443013
Nr. Reg. Comerțului
J39/839/2019 · EUID ROONRC.J39/839/2019
Cod CAEN
2825 — Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exclusiv a echipamentelor de uz casnic
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-07-25 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Mun. Focşani
Adresă
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. CPT. CREŢU FLORIN, NR.4, AP.2 · 4 firme aici
Cod poștal
620175

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
120.369 lei
▼ 26,2%
Profit net
-1.170 lei
▲ 87,1%
Datorii
14.069 lei
▼ 20,8%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 131.558 lei2024: 163.134 lei2025: 120.369 lei120 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -58.678 lei2024: -9.051 lei2025: -1.170 lei−1.17020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-1,0%
Creștere CA an/an
-26,2%
Datorii / active
12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1,1%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+8,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025120.369 lei-1.170 lei14.069 lei118.039 lei109.428 lei
2024163.134 lei-9.051 lei17.764 lei122.903 lei110.597 lei1
2023131.558 lei-58.678 lei50.923 lei164.848 lei119.383 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
3.000 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
13.400 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

II
INCĂLZIRE IEFTINĂ S.R.L.
CUI 46089309 · Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exclusiv a echipamentelor de uz casnic
FT
FASHION TERM DSG SRL
CUI 37532236 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
MT
MODA TERMIC ASG SRL
CUI 36344900 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exclusiv a echipamentelor de uz casnic · Vrancea

II
INCĂLZIRE IEFTINĂ S.R.L.
CUI 46089309 · Mun. Focşani
SV
SAB VENTILATIONS S.R.L.
CUI 37754178 · Mun. Focşani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
POMPE DE CALDURA ASG S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →